Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

U Amerykana caly czas sie cos dzieje przed Germanfestem :D 

Dzisiaj wpadly dwa nowe nadkola ktore wywolaly mase roznych komentarzy na FB ;) 

Jak juz powiedzialem celuje w Elite i musi byc grubo nie bede zakladal zadnych chinoli ;) 

Fotele od M5 powinny byc dzisiaj czyli Piatek Kolor w jaki beda obszyte fotele i boczki powala na pysk :D 

Ale o tym w nastepnym poscie ;) 

9i6bf8.jpg

Wpadł tez taki mały drobiazg Cup Holder do przodu 

pyxzc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele od M5 juz sa :D 

Na wstepie dzieki wielkie mojemu Kuzynowi i Dawidowi za pomoc z tym wszystkim :-D piwo

A wiec fotele i kanapa plus jeszcze pare rzeczy :D jedzie do obszycia w to samo miejsce gdzie obszywal Dawid swoje Vadery.

Pewnie kazdy sie zastanawia jaki kolor skor wpadnie :D

 Niestety musze powiedziec ze to bedzie mała tajemnica do kiedy nie beda skonczone ;) 

Czekajcie cierpliwie bo zapowiada sie grubo :D  :drive:

 

15rytj6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CrAsH napisał:

Ten czerwony vader pomiędzy to jakaś podpowiedź ? ;) tłusta bestia, będzie królem!!!

Czerwone Vadery sa Dawida ale ja ide calkowicie w inny kolor.

 

3 godziny temu, Karramba V8 napisał:

Pier...olony sie zbroi hehe no ten finalny kolor bedzie mega i juz widzę jak to siadzie :shock:

Grubo lecisz i tydzień przed zlotem Ci nie wystarczy by poskładać do kupy.

Bracie nie moze byc lipy wkoncu ucze sie od was :D 

Ja bede w Polsce 19 dni wczesniej przed GF i zeby Hoy na Hoyu stawal to bedzie gotowe ;) 

3 godziny temu, dejw napisał:

Będzie grubo i o to się nie martwię przy tym aucie.

Jak zawsze wszystko przemyślane i zrobione ze smakiem.

Z ciekawości gdzie i za ile wyrwałeś nadkola bo też muszę swoje wymienić, może być na PW.

Nadkola kupione od BMW Koneser 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Richie_G napisał:

Łukasz ty nam lepiej stołki pokaż a nie mydlisz oczy układami scalonymi :P

Rychu przyjacielu moj ;)

Zeby to bylo takie proste to juz dawno bym pokazal.

Tapicer z tego co mi wiadomo sklada juz wszystko do kupy i mam nadzieje ze bedzie to do odebrania w ten weekend.

Jak ktos sledzi moj FB to moze gdzies tam cos podpatrzyl np. moje komentarze i bedzie wiedzial w jaki kolor to bedzie obszyte :D Nie powiem boje sie jak hoyy jak to bedzie wygladac ale mam nadzieje ze przynajmniej tak dobrze jak w projektach u chlopakow w e36 :D bo maja ten sam kolor w jaki ja to obszywam.

Czas pokaze mam w hoyy pracy przy aucie bardzo malo czasu ale postaram sie zeby to wszystko bylo gotowe przed GF bo jezeli tego nie ogarne tak jak bede chcial zeby to wszystko wygladalo to moze byc i tak ze nie pojade.

Ale jestem dobrej mysli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Americano jest juz w Polsce i dziala ;) 

Wczoraj zaprowadzilem Vike do BzK Detailing Garage niedaleko Sandomierza na Korekte Lakieru i Powloke ;)

Pan z Bzk powiedzial ze jedna korekta by wystarczyla bo auto nie jest porysowane ale zalezy jak bardzo chce zeby auto sie świeciło :D Ja mowie Rob Pan dwie korekty bo ma byc GRUBO :) 

Wczesniej wymienilem tylnia polke na czarna z roleta 

Lusterka od M5 zostaly rozkrecone i zawiezione do lakiernika

Zostala zrobiona zbieznosc i geometria 

Niestety nie udalo mi sie wymienic wydechu :/ Mechanicy w naszej okolicy maja slabsze dni ale co zrobic moze jeszcze sie uda przed zlotem.

Srodek Z M5 odbieram w tym tygodniu Do GF powinienem sie jakos wyrobic ;) 

n4wojc.jpg

2w71zya.jpg

k17xa9.jpg

2500by0.jpg

 

Pare fotek jak to wyglada teraz

257zvux.jpg

2uxvhmp.jpg

 

2rcpzcz.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...