Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Na pierwszym planie chciał bym podziękować najmocniej jak tylko mogę organizatorom za mega zlot i oczywiscie za wyroznienie mojego auta.  

piwo  piwo

 

Chce tez podziękować kuzynom Karrambie i LukaszTSZ za pomoc w tym wszystkim bo jak by nie wy to mogl bym pojechac na zlot ale do Torunia hahahahahhaa

 

No i Wkocnu mam chwile czasu zeby cos tu nabazgrac :D

 

Były wzloty i upadki kupa nerwów i mega zwaly hahaha ;) 

 

Moj lot do Polski byl jednym z najgorszych jaki kiedykolwiek mialem ;/ Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo haha :D Opłaciło sie w 100% ;) 

 

Germanfest byl GRUBY :D  Dzieki wszystkim za za***ista zabawe i za te oklaski którymi mnie nagrodziliście to bylo MEGA Uczucie ;) 

 

Wrzucam pare fotek auta mam nadzieje ze wam sie spodoba ;) 

 

Wpadly nowe bebny i z tylu aktualnie jest 11.25 z czego jestem zadowolony i tak zostanie 

2n1uvky.jpg

 

 

Przed GF pojechałem schamowac samochód zeby miec jakies porównanie co do chamowni na Chotowej i 535 wyplula 227 koni i 364Nm

2nrihqr.jpg

 

s2r4hs.jpg

 

 

se3ebp.jpg

 

W Chotowej byl podobny wynik 230 koni i 370Nm

24n1udz.jpg

 

 

34zg02r.jpg

 

 

2a00vpj.jpg

 

1427q50.jpg

 

 

zv4v46.jpg

 

 

zxabsl.jpg

 

 

Co do Auta sa duze plany jeżeli tylko bedzie czas to napewno cos jeszcze sie tutaj zmieni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak miałem okno nad nia hehe i spaliny mi wlatywały do pokoju.. Oj darla sie yebana, tak patrzyłem na kola i szerokości to nawet pokusiłbym sie o troche szerzej przynajmniej z przodu

 

Pozdro

Wybacz Marku za te spaliny hehehhe ;)

Dzisiaj duzo myslalem i wymyslilem ze moze wpadna Hartge 😠A jak nie to nowe bebny do przodu ale tam i tak duzo juz nie wejdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem Americano, ale Åukasz ma jakiegoś antyspama, bo nie mogę mu wysłać wiadomości, próbowałem ze wszystkiego i nic :) cholera, już nie mogę się doczekać jak to siądzie i chciałbym obejrzeć na GFie... btw za***ista wiata, klimatyczna piwo

 

 

Mam nadzieje ze wstydu nie bedzie mam duze plany co do tego samochodu ;)

 

 

No nie było, powiem szczerze, że nie mogłem wzroku oderwać. Chyba swoją zrobię taką samą piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...