Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Siema Wariaty 

 

Wiem ze moj temat jest nudny i nie do konca taki rozwiniety jaki powinien byc ale bylo by mi to wszystko wam latwiej przedstawic jak byl bym w Polsce.

 

Dzisiaj troche myślałem i stwierdziłem ze wpadna nowe bębny :D  Mam nadzieje ze beda gotowe przed GF

 

Mysle żeby zostawic 9.5 z przodu a z tylu 10.5 chociaż to jeszcze nie jest pewne ze tak bedzie ;)

 

Aktualnie Viki stoi u majstra ktory ogarnia mi tam jakies drobne rzeczy i polerke 

 

 

 

 

 

 

 

28rhc9h.jpg

 

 

Zdjecie od znajomego Viki czeka u majstra na polerke 

 

x5sfba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

I wiadomo jak siadły te Depo? Åukasz, jak je zakładałeś to były tam nowe uszczelki czy trzeba było składać klosz na starej?

Na to pytanie musi ci odpowiedzieć Lukasz bo to on mi je zakladal ale wydaje mi sie ze uszczelki były napewno :) 

 

 

Wkoncu w ta Sobote bede juz w Polsce to odrazu zabieram sie za rozkręcanie felg i wlatuja nowe bębny  8)

 

Aktualnie wyglada to tak :D Mysle ze jest dobrze  :-P

 

sv6zab.jpg

 

 

34is1nk.jpg

 

 

rm8ztl.jpg

 

A tu jakies cyganskie Hartge leza  :-P

 

250hzf9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem Americano, ale Åukasz ma jakiegoś antyspama, bo nie mogę mu wysłać wiadomości, próbowałem ze wszystkiego i nic :) cholera, już nie mogę się doczekać jak to siądzie i chciałbym obejrzeć na GFie... btw za***ista wiata, klimatyczna piwo

Mam nadzieje ze wstydu nie bedzie 😂 mam duze plany co do tego samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiadomo jak siadły te Depo? Åukasz, jak je zakładałeś to były tam nowe uszczelki czy trzeba było składać klosz na stare

 

 co do lamp siadły ok z jedna był problem ale udało sie spasować, jesli chodzi o klosze/lampy to wszystko było w komplecie wraz z ślizgami i uchwytami do przetwornic itd nic nie trzeba było składac gotowe do montazu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...