Skocz do zawartości

[E36] BMW Qp 325 by Mdr3


mdr3

Rekomendowane odpowiedzi

macie może jakieś strony z zawieszeniami z Anglii chodzi mi o gwint i czy tam jest taniej bo znajomy tam akurat jest i się pyta czy czegoś nie chce?? Może macie jakieś dojścia do stron lub sklepów to byście mi podesłali link ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Odpowiedzi 141
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 6 miesięcy później...
fajna ta kupejka :D Wydaje mi sie czy masz dystans z przodu? Bo wydaje mi sie jakby za mocno kolko z przodu wystawalo wzgledem tylu :P

 

niektore auta w tych seryjnych dorownuja tym z PD i nie wiem czemu tak jest ze te sa tu a tamte tam ;)

 

 

to już nie od nas zależy co gdzie i jak :wink:

przód jest normalnie ale nadkola z tyłu zostały za dużo wypchane i tak sie wydaje, ale teraz jest inaczej może jutro wstawię zdjęcia jak teraz stoi, przód negatyw i tył dystans 20mm i ładnie się zrobiło. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem coupe w ubiegła niedziele na torze w Biłgoraju, fakt z daleka przykuwa uwage dobra gleba, kolo robi robote, ale z bliska nie jest juz tak fajnie, chociaz pewnie to przejsciowe efekty po zimie

 

dokładnie tak jak mówisz, to jej 1 zima od kiedy ją mam, trzeba to dopieścić, ale będzie ładnie i jakiś środek ładny :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i już dzisiaj dowód zabrali za koła w Lublinie :twisted: cudowna policja tekst policjanta mnie wprowadził w dobry nastrój :"jest coś jeszcze w tym samochodzie z cwaniaczone ??" "za to że jest pan stałym klientem mandat w wysokości 50 zł" :D:D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdr3 mandat za kola??????? Mi jak zabrali za kola dowod nie bylo zadnego mandatu a co do tekstu policjanta to ja bym nie wytrzymal co za chory kraj jak jezdzi trup co za flache dowod podbija to jest ok,ale jak juz auto ladnie zrobione to trzeba udupic.Zakladaj stal zaplacisz 20 zl i znow zaloz hamanny :twisted: Moj znajomek nie ma prawka ale pocina autem jak trzeba za ktoryms razem zatrzymali go i powiedzieli ze sil na niego nie maja i puscili wiec do skutku az im sie znudzi :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się działo przez zimę:

1. Rozpórki przód + tył

2.Gwint

3.Gałka M3

4.Całe wnętrze w czarnej skórze + boczki w skórze

5.Przepolerowałem koła

6.Podłokietnik w skórze

7.Zamocowałem listwy M3 mocniej bo chcieli ukraść (chyba nie wiedzieli jak i oderwali tylko z lewych drzwi do połowy i tak śmiesznie wyglądało jak odstawała

i jeszcze trochę innych pierdół....

Teraz do lakiernika będzie szła na poprawki

Sory za dużą ilość zdjęć

Na zdj z dystansem 20mm z tyłu

Tutaj parę fotek z niedzieli :

dsc0011in.jpg

dsc0015h.jpg

dsc0016h.jpg

dsc0017phg.jpg

dsc0018vca.jpg

tory1.jpg

tory2.jpg

tory3.jpg

tory4.jpg

tory5.jpg

tory6.jpg

tory7.jpg

tory8.jpg

tory9.jpg

tory10.jpg

tory11.jpg

tory12.jpg

tory13.jpg

tory15.jpg

tory16.jpg

tory17.jpg

tory18.jpg

tory19.jpg

tory21.jpg

tory22.jpg

zboku.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...