Skocz do zawartości

[E38] MlodyyEr 728i


MlodyyEr

Rekomendowane odpowiedzi

4cm dystans plus spawane felgi?!!!! Już nie mówię, że to najcięższa buda z osobówek... Teraz to rozjeb.... mi głowę... Login pasuje do Ciebie jak ulał. Powiem delikatnie dla Twojego bezpieczeństwa. Weź Ty się jeszcze raz zastanów i to najlepiej w porozumieniu z kimś "starszym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapka co ty masz z tym ciężarem auta?zawias jest od przyjmowania kazdych nierównosci,w e38 nikt nie jezdzi na helmutowych sprezynach

wracajac do spawów widac ze sa bardzo dobrze wykonane i nie dawaj tam czasem kleju do uszczelnienia,bo to jest najwiekszy błąd,spaw ma byc tak zalany aby powietrze nie uciekało,to nie felga 3tlg aby dawac uszczelnienie,bezkleju jak cos sie miało by stac ze spawem szybciej to wyłapiesz

ps.mogłes tak poszerzyc felge aby nie trzeba było dawav dystansu,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mercedesie ML który waży ponad 2 tony mam felgi 21 cali dare + dystanse 50mm strona auto latało z przyczepą kembingową 1400 kg mam się bać ????  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  Panowie bez przesady jak ma coś je***ć to i tak je***e , życia nie oszukasz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życia nie oszukasz ale po co pomagać śmierci? :) Dawid!!! Ty i dare plus 50mm dystansu? Mistrz!!! Nie chcesz bana? :)

 

To może inaczej co musiałoby się stać aby urwać koło w aucie ??? to są jakieś ekstremanle przypadki typu skok z wiaduktu na tory kolejowe itp.  Co do dare w moim Mercedesie szybko się wytłumacze wartość auta 60 tyś zł, zastosowanie dupowóz żony + dzieci do szkoły , auta tzw. do siebie mam maksymalnie 1,5 roku więc dlatego dare 21 , oryginał AMG 21 cali kosztuje ok 12 koła więc  nie będe robił prezentów następnemu właścicielowi tym bardziej, że to felga jednoczęściowa o takich samych szerokościach  jak oryginał. Oczywiście do bmw dariusz pseudo 3ltg odpada. koniec Ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życia nie oszukasz ale po co pomagać śmierci? :) Dawid!!! Ty i dare plus 50mm dystansu? Mistrz!!! Nie chcesz bana? :)

 

Od banowania to nie Ty jesteś. I trochę majaczysz jak stara baba w tym momencie. Aż się wtrąciłem...

 

Kręcenie gównoburzy jest bez sensu... będzie chciał to i w pupkę z kolegą się będą pukać. Jego sprawa. 

 

Co prawda osoba lekko rozumna wie jak spawy wpływają na całość konstrukcji (gdzie są twardsze i prędzej je***e gdzieś w innym miejscu od naprężeń niż na spawie, który to nie przeniesie tego dalej) bla bla bla. Kto chce, to się doedukuje. Jednak nie zawsze jest to aż tak drastyczne jak się wydaje. Wszystko zależy od wykonania i wielu innych czynników później (bo nawet najlepszy spaw może pi***olnąć, a najsłabszy trzymać w nieskończoność). 

 

Wszystko co przez ludzi stworzone, jest dla ludzi... a i ludź może zniszczyć co ludź stworzył. Ot taka sentencja. Jak będzie chciał to i na prezerwatywę ryby złowi. Tak jak tutaj... może mieć spawane felgi i będzie jeździł tak, aż felgi przeżyją samochód. A inny rozwali po 2 dniach normalnej grzecznej jazdy.

 

Co do tematu E38... obserwuję i widzę, że wcale nie masz konkretnej wizji na auto. Coś lepisz, co wpadnie to kombinujesz ale też bez pomysłu. Ulep coś w głowie konkretnego i ew. z czasem to dopracowuj tak jak Bozia nakazała bo momentami to się ostro ocierasz o paździerzowe gównolepienie. Aż w łokciach strzela od samego czytania. Przyjmijmy też, że coś tam słuchasz co ludzie Ci tłumaczą. Jak wytrzymasz na Sindi (lub pewnych innych konkretnych forach, ale przyjmijmy póki co tylko to tutaj), to mam nadzieję, że zrobisz coś konkretnego... bo jak nie wytrzymasz (tak to nazwijmy) i skończysz na jakimś innym forum (nie będę wymieniał pewnych nazw i wyliczał) - to auto skończy bardzo źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie na tym to polega. Każdy ma rozum i zdrowy rozsądek i używa go jak umie. Przecież ja mu nie każe robić inaczej. Jedynie wypowiadam swoje zdanie. A że zkumeku czy jak ty tam masz nie rozumiesz żartu skierowanego do dawida którego projekt m5 podobał mi się brakiem pół środków a potem zabil mnie dare plus 50mm dystansu to już na to nie mam wpływu. Dawid też ma swoje zdanie i jego sprawa co robi. Dla mnie to głupota wstawiać takie dystanse i jeździć na spawanych felgach. I szczerze mówiąc nie mam więcej nic do dodania czytając niektóre posty :) Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział. SZKODA STRZĘPIĆ RYJA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny od bizona są OKEJ

Spawane felgi celem poszerzenia są OKEJ

Felgi dare są OKEJ

Gwint TaT jest OKEJ

 

Ale...

 

Kręcenie gównoburzy jest bez sensu... będzie chciał to i w pupkę z kolegą się będą pukać. Jego sprawa.

 

 Racja! Piszmy tylko słodkie komentarze!

 

Miała być "DOBRA ZMIANA" a powoli robi się kółko wzajemnej adoracji i KAŻDY nieprzychylny komentarz odbierany jest jakby to powiedział Antonii "ZAMACH"! :roll:

 

W 100% popieram lapke i ni chu*a nie założyłbym takich kół na 7er :) ale oczywiscie to tylko moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprezyny od bizona są OKEJ

Spawane felgi celem poszerzenia są OKEJ

Felgi dare są OKEJ

Gwint TaT jest OKEJ

 

Ale...

 

 Racja! Piszmy tylko słodkie komentarze!

 

Miała być "DOBRA ZMIANA" a powoli robi się kółko wzajemnej adoracji i KAŻDY nieprzychylny komentarz odbierany jest jakby to powiedział Antonii "ZAMACH"! :roll:

 

W 100% popieram lapke i ni chu*a nie założyłbym takich kół na 7er :) ale oczywiscie to tylko moje zdanie :)

To że wpadłem z wypowiedzią, nie znaczy że ja bym założył... wolę jeździć póki co na 16" 7.5J niż założyć jakieś lepiszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Lapka i Puńka.

Wchodzę i oczom nie wierzę, że można mieć na tym forum galerię auta, z podwójnie wyspawanymi bębnami i jeszcze należy udawać, że to jest fajne, bo przecież chciał to ma i mu się podoba...

A jak ktoś powie, że NIE, TO NIE JEST FAJNE, to niby robi gównoburzę.

Sorry, ale gówno z burzą i piorunami to jest ta felga. I choćby jeden czy drugi PAN ADMIN starali się mówić inaczej i grzmieć banami, to faktów się nie zmieni.

Gówniane koło i gówniany temat.

Dziękuję, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie customy zrobione na obspawanym pierścieniu nie znajdą się u mnie w aucie

nie za bardzo rozumiem sens tego pytania, bo oczywiście custom customowi nie równy - custom to zarówno wyrób sandała - władca pierścieni obspawanych na rotorze, jak i nowy rotor wycięty na cnc

także spaw nie czyni koła customem :D

 

ps. jak ktoś chce dare m-pakietowe customy 18" to mam taki zestaw - przednia wymaga spawania bębna w 5 miejscach, hahaha

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tyczyło sie tylko tych Customowych rotorów ktore sa własnie spawane do pierscienia,bo te na nowo wyciete na cnc nie maja nic wspólnego z tą dyskusja o spawaniu alu,spawane bębny,poszerzane felgi podobną metodą wiadomo od dziś że na Syndi ciężko przechodzą,ale każdy kto zobaczył w tym temacie poszerzone felgi metoda dospawanie kawałka alu nie napisał że takie mody to nie te forum tylko o bezpieczeństwo pytali bo buda e38 ciężka,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...