Skocz do zawartości

[E36] Tora - 316i


ToraToraTora

Rekomendowane odpowiedzi

po zrobieniu otworów montażowych progu wystarczy dobrze zabezpieczyć dziury przy okazji napsikać przez nie do środka czegoś aby zabezpieczyć progi, wystarczy to pewnie na jakieś 3/4 sezony jeśli to konieczne można znów powtórzyć zabieg i z głowy 

Znając mnie to takie czynności powtarzane by były co pół roku :P tak jak teraz pewnie też jakaś konserwacja przed sezonem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy nie idą na te nakładki progów uszczelki chroniące od wody?

I szerokie listwy na mega + sam na takie będę polować za niedługo ;):D

Dobrze, że są te szerokie bez emblematów ale na rynku wtórnym nie łatwo je znaleźć, nóweczki prosto z salonu zdaje się po 800 jakoś ale dla Ciebie udanego polowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy nie idą na te nakładki progów uszczelki chroniące od wody?

I szerokie listwy na mega + sam na takie będę polować za niedługo ;):D

Idą od góry... ale od dołu lubi się muł zbierać. A co do tego rdzewienia... to często przesada, chyba, że ktoś odwala fuszerę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idą od góry... ale od dołu lubi się muł zbierać. A co do tego rdzewienia... to często przesada, chyba, że ktoś odwala fuszerę. 

 

Zkumeku wiadomo, że są specjaliści i specjaliści ;) ale chyba na ten sezon podaruję sobie te nakładki i tak jest masa innych rzeczy do zrobienia jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję potwierdzenia żeby nie kupić czegoś bez sensu w ciemno, chodzi mi o część zaznaczoną na zdjęciu

 

g3qaazwn.jpg

 

czy to będzie część z katalogu oznaczona 1 i czy tą uszczelkę/gumę da się w ogóle kupić oddzielnie? 

 

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/41_1065-otwieranie-drzwi-zamek-drzwi-przedni/i47435/kL/sM/r1997/m05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...