Skocz do zawartości

[E36] Tora - 316i


ToraToraTora

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, ToraToraTora napisał:

A ja byłam pewna, że temat już nie istnieje a tu taka niespodzianka. Temat cały czas jest w moich rękach jezdzi i trzyma się całkiem niezle jak na swoje lata.

Pozdrawiam. 

Pokaż jak to teraz wygląda i rób aktualizacje. Bo fajnie się czytało temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
17 minut temu, Thepiekarz napisał:

Więcej niż twoja haha

Zawsze mnie ciekawiło jakim desperatem trzeba być żeby tak jarać się gdy kobieta zakłada temat. Teraz już wiem. Ale co się dziwić jak ktoś jest piekarzem haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

Zawsze mnie ciekawiło jakim desperatem trzeba być żeby tak jarać się gdy kobieta zakłada temat. Teraz już wiem. Ale co się dziwić jak ktoś jest piekarzem haha.

Co? Ja się nie jaram tylko fajnie się patrzy jak kobieta ogarnia auto i widzisz jak to jest nawet laski są lepsze od ciebie bo zakładają tematy na syndi i modzą a ty czym możesz się pochwalić tutaj na forum niczym bo nawet nigdy nie modziłeś auta i nie założyłeś tematu tutaj na forum ale nie ma co się dziwić jak ktoś jest lapka666 hahaha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ToraToraTora napisał:

lapka666 nie martw się Twoje komentarze w żaden sposób mnie nie wzruszają więc możesz sobie podarować pisanie w tym temacie tym bardziej, że nie masz nic ciekawego do napisania.

Nie mam nic do Twojej osoby ale realnie patrząc ten samochód pasuje do tego forum jak pies do jeża. Ochy i achy są tylko dlatego bo jesteś kobietą a piesków tu dużo widać. Ja nie muszę zabiegać o względy każdej kobiety jak co niektórzy tutaj nadskakując każdej nowo pojawiającej się kobiecie. Ale co się dziwić jak ktoś całe dnie chodzi uwalony w mące i żadna na niego nie patrzy haha. Oceniam samochód nie osobę jak desperaci wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...