Skocz do zawartości

[E36] Tora - 316i


ToraToraTora

Rekomendowane odpowiedzi

jest naprawdę smacznie, milo sie parzy na tego sedana mimo iż jest srebrny i bez m paka tak trzymaj 

 

powoli do celu nie wszystko na raz 

 

teraz do szczęścia brakuje tarczy z tylu

 

M paka nie będzie jak na serie przystało ale to wiesz :-) o tarcze postaram się na następny rok.

 

Dzięki za dobre słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smacznie? Od razu widać, że brakuje rantu i mpaka. Można mówić, że wszystkie są w mpakach i ja ich nie lubię ale e36 dopiero z nim wygląda jak powinno. Teraz to auto przypomina o tym, że brakuje jej kilku ważnych rzeczy. Jak przy innej przejdziesz i powiesz, że seria tak tutaj od razu każdy pomyśli o rantach, spasowaniu i mpaku. Wtedy byłoby pięknie. Lecz powraca temat kobiet... Gdyby to było auto gościa to od razu by była litania czego brakuje do szczęścia. I absolutnie nie hejtuje ale szkoda będąc tak daleko stanąc w tym miejscu bo na osiedlu gdzie stoją same golfy III i passaty może to auto się wyróżni ale na zlocie zginie... i to nawet w Toruniu... aaa zapomniałbym... żółte halo powinny zrobić out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka, nie każda dziewczyna jest tak charakterna jak KIVI, a znów gdyby wszystkie były to świat byłby nudny. Koleżanka stara się i sukcesywnie działa, nie jest to ortodoksyjny german, bo podejrzewam że samochód służy jako daily. Z mojego doświadczenia wiem że i tak prędzej czy później wpadnie tutaj empak ale mimo wszystko buduje się tutaj kolejne inne niż Wszystkie Takie Same Gruzy E36 jakie obecnie okupują polskie ulice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze na tych kołach ale jeszcze trochę pracy przed tobą żeby to wyglądało jak powinno.

A i zgodzę się z lapką że halo powinno wylecieć bo strasznie ten przód wygląda a i jeszcze dodam że z kierunkami z tyłu też wypadało by coś zrobić. Ale nie wszystko od razu i trzeba dać trochę czasu. :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten naciąg auto stoi ciut za wysoko lub jest zbyt wąsko. Nie mogę tego do końca rozgryźć, ale chyba trochę jednego i drugiego jej brakuje, no i halogeny już były wspomniane. Tak to jest duży progres, dla mnie super.

 

Dziewczyna robi duze kroki zeby jej auto jakos wygladalo i to mi sie podoba.

 

 

o to chodzi. Jak ktoś inny rzeźbi auto od początku i wrzuca zdjęcia na stali 15'' podczas roboty, to jest ok. Tu z tego co zrozumiałem też jest w trakcie prac?

 

Odnośnie zwrotu ''marzenie spełnione'' mam nadzieję, że będzie to marzenie jeszcze udoskonalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, są postępy... wreszcie wleciało to koło (jak dobrze wiem @ToraToraTora - wymarzone). Tył i przód wydaje się by potrzebował albo lekko szerokości, albo wysunięcia. Ale to detale. 

Do halo się nie wypowiem - mam swoje wizje i nawet bym się pokusił o eksperymenty, a przypierdalaczy nie brakuje. ;)

 

Mi tu chyba obecnie najbardziej brakuje Boscha na soczewce. Zrobi dużo więcej pozytywnego zamieszania niż jakieś tam Mpaki i inne takie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch zrobi więcej zamieszania niż mpakiet...? Dobre dobre :) Słuchaj kolegi bo widać lubi eksperymentować.

Osobiście uważam, że Mpakiet jest bardzo fajny... ale nie znaczy, że niezbędny. Tutaj brakuje konkretnej lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się tutaj wypowiem :) Widzę Luizo, że śledzisz mojego fanpage'a więc pewnie wiesz jak Sharky wyglada :)
 

Co mogę powiedzieć? Bardzo ładna baza do modyfikacji. Idziesz małymi kroczkami do przodu i to czasami ciągnąc za sobą falę hejtu ale to mi się podoba! Robisz coś by Tobie się podobało i cieszysz się jak przy okazji komuś też się spodoba - bardzo dobre myślenie.

 

Co do braku m paka... Wyróżnia się :) Duży plus za listwę USA i pomalowanie kratki na czarno, to dużo daje.

 

Żółte halogeny? Jednym się spodobają, inni Cię za nie znienawidzą ale osobiście uważam, że tutaj są ciekawym smaczkiem. Zawsze jak się odwidzi to 5 minut i są inne - prawda? Prawda!

 

Jedynie co bym dodał to nakładki progowe ale te proste jak jak u mnie są no i BOSCHE z odgrodzoną soczewką - to bardzo dużo zmieni i to nie jest wyssane z palca bo sam to przetestowałem ;) Przód dostanie trochę agresji bo bez soczewki wygląda tak... ciotkowato hahaha No i obowiązkowo tarcze na tył a do czasu ich zmiany bębny na czarno - to nie jest dużo roboty a będzie o wiele lepiej ;) Trochę dystansu też by się przydało, bo idzie to spasować by nie tarło a lekko wystawało :)

Cóż mogę jeszcze powiedzieć... powodzenia przy dalszej zabawie  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Skoro zrobiłam mała aktualizacje na 3er więc zrobię również tu. Auto jest cały czas ze mną aktualnie zimuje w garażu, żadnych poważnych zmian nie było i nie będzie tak jak zakładałam na początku, auto chcę utrzymać w jak najlepszym seryjnym stanie no może jedyne co się zmieni to te dla wielu kontrowersyjne halogeny. Pozdrawiam.

Ps. To jest ogrom mojej zaledwie półtora rocznej pracy z całego serca dziękuję osobom które pomagały mi czynem i słowami, dziękuję za to, że wciąż mogę tu gościć z moim autem :wub:

mlc67a3z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ToraToraTora napisał:

Skoro zrobiłam mała aktualizacje na 3er więc zrobię również tu. Auto jest cały czas ze mną aktualnie zimuje w garażu, żadnych poważnych zmian nie było i nie będzie tak jak zakładałam na początku, auto chcę utrzymać w jak najlepszym seryjnym stanie no może jedyne co się zmieni to te dla wielu kontrowersyjne halogeny. Pozdrawiam.

Ps. To jest ogrom mojej zaledwie półtora rocznej pracy z całego serca dziękuję osobom które pomagały mi czynem i słowami, dziękuję za to, że wciąż mogę tu gościć z moim autem :wub:

mlc67a3z.jpg

Mnie się podoba. Nie każda musi mieć mpaka, a "zwykły" zderzak z czystą blendą dobrze zbliżony do gleby też robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToraToraTora skoro auto zostaje w serii i nie przewidujesz żadnych poważniejszych zmian to jakie masz plany wobec auta? Bo jak niektórzy widzą nawet serię można mocno wylizać :)

11 godzin temu, goryl napisał:

a może spróbować czarne nerki ?

Mam nadzieję że nie wpadnie na to żeby zmieniać nerki na czarne bo teraz jak dla mnie jest idealnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nerek zmieniać nie będę bo te mi pasują pod polerowany rancik mito ;) 

Nakładkom chyba nigdy nie mówiłam nie więc zaczęłam się nad nimi intensywniej zastanawiać..moooże coś z tego wyjdzie.

Plany co do auta skomplikowane nie są ale chcę jak to napisałeś jeszcze bardziej je wylizac szczególnie lakier. Felgi są po odświeżeniu i na ranty zostanie nałożona ceramika. A może ktoś ma doświadczenie i zabezpieczał czymś już ranty felg żeby się tak nie brudziły szczególnie między śrubkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ToraToraTora napisał:

Spokojnie nerek zmieniać nie będę bo te mi pasują pod polerowany rancik mito ;) 

Nakładkom chyba nigdy nie mówiłam nie więc zaczęłam się nad nimi intensywniej zastanawiać..moooże coś z tego wyjdzie.

Plany co do auta skomplikowane nie są ale chcę jak to napisałeś jeszcze bardziej je wylizac szczególnie lakier. Felgi są po odświeżeniu i na ranty zostanie nałożona ceramika. A może ktoś ma doświadczenie i zabezpieczał czymś już ranty felg żeby się tak nie brudziły szczególnie między śrubkami?

Polecam kupić klocki ceramiczne na prawdę robią robotę np. ATE, nie pylą tak bardzo jak zwykłe. Jak do tego dasz ceramikę to będzie już wystarczające zabezpieczenie.

Co do auta to fajnie się zmieniło no ale jak byś tak pobawiła się trochę z szerokościami rantu to mogło by z tego wyjść coś grubszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dobry  na to sposób zel który nie wymaga wysiłku, psikasz myjka tylko normalna woda ściereczka aby wytrzeć do sucha  i gotowe zero zmatowień itd miałem ten sam problem w dodatku mam nacinane nawiercane tarcze była masakra, jesli chodzi o progi tez jestem na tak ( jak cos mam flansze do nawiertów na obie strony )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do klocków ceramicznych to faktycznie pylenie jest prawie niewidoczne, u mnie przy rantach Radinox jakiekolwiek brandzlowanie się nad kołami przeszło do historii, można tyrać chemią , syfem nie myć miesiac, a potem spłukać tylko karcherem i są jak nowe, minusem jest niestety słaby hamulec zanim się go rozgrzeje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 7.11.2019 o 20:26, Thepiekarz napisał:

Dzieje się coś w temacie czy na dobre temat już umarł? 

A ja byłam pewna, że temat już nie istnieje a tu taka niespodzianka. Temat cały czas jest w moich rękach jezdzi i trzyma się całkiem niezle jak na swoje lata.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...