Skocz do zawartości

bmw e21, air ride, twin carb solex phh40


pilo

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że odbudowałeś rekina i fajnie że zmodziłeś te M10 zamiast swapować na jakiegoś 6cyl. Pasuje  taki silnik do klimatu auta i domyślam że nieźle się to teraz prowadzi;). Ja tylko miałbym obawy przed jeżdżeniem bez konkretniejszych filtrów na tych gaźnikach,. Kierownica Nardi i gałka biegów też na duży plus. Co mi się nie podoba natomiast: Felgi... pomijając że to keskiny, to wzór zbyt nowy, zdecydowanie nie pasują tutaj. Wnętrze... Tapicerka i konsola pod AiR, wygląda słabo.

Czerwone lampy na tyle - tuning rodem z TESCO.  Choć należę do grona zwolenników Air ride - to tego typu ustawienia z kołem schowanym w nadkole nie lubię. Teraz to wygląda jakbyś 10 worków kartofli w bagażniku woził :D

Ogólnie fajnie odbudowane auto, ale warto byłoby wiele rzeczy poprawić.

Co do latarki, to  była ona praktycznie  standardowym wyposażeniem w BMW, tyle że najczęściej był ten gadżet gdzieś przepiedrolony przez któregoś z właścicieli, na przestrzeni lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście bym się nie pchał z airem na syndykat,wiedząc że tu mnie po plecach nie poklepią.Może potrzebny jest kolejny dział o nazwie błędni rycerze,gdzie można by podejmować próby nawracania niewiernych hehe

Ogólnie ta buda e21 z jedną lampą z przodu mi się okrutnie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...