Skocz do zawartości

[E36] cabrio 3.0 by kalina


kalina86

Rekomendowane odpowiedzi

Vadery w środku, a auto stoi na darkach? No bez jaj, wolałbym założyć Azev A lub inne jednoczesciowe kolo niż płacić za to. Cabrio z potencjałem, także kibicuje! Pzdr

 

Niestety ale w życiu codziennym ile osób pozna, że to darki? Gówniarze na ulicy rzucą pacz na bbs rs jeździ. Toć one 10 tys kosztują... WOW. Stąd te koła dalej się sprzedają. Na forum tematycznym każdy mu będzie jechał, że śmietnik ale na ulicy będzie wow i to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

dziś bmka została wyprowadzona na pierwszy w tym roku spacer.
Zarazem to chyba ostatnia przejażdżka przed wizytą u blacharza. W aucie trzeba poprawić prawy tylny błotnik, bo ktoś kiedyś przy nim majstrował, poza tym poprzedni właściciel założył mpakietowe listwy na klej do szyb, więc przy okazji cały prawy bok pójdzie do malowania, założymy ori mpakietowe listwy z ASO z kompletem spinek, założone zostaną także inne listwy progowe (nie kręcone).
Jak widać na zdjęciach zmieniłem gałkę z drewnianej na normalną obszytą skórą. We wnętrzu jest również nowy czarny dywan, który udało się kupić na prawdę w świetnym stanie.
Jest również nowy końcowy, nie mogłem patrzeć na Ultera, który był wcześniej. Niestety nie udało mi się kupić jeszcze dyfuzora pod dwururkę, mój jest ucięty, żeby zmieścić Ultera. Myślę, że w tym roku uda się zakupić nie kombinowany dyfuzor, nawet jak trzeba będzie kupić cały zderzak, bo samego dyfuzora nikt sprzedać nie chce

df3ad287ef946a22med.jpg
22fd0c5c89043202med.jpg
7a0cf783144b851bmed.jpg
13cad5fa6e91c614med.jpg
15f79e146c34fe68med.jpg
2940724c98e46477med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

no i wracamy.....

Poza wspomnianym wcześniej nowym lakierem wpadły nowe felgi Styling 32 z e38 przód 8J tył 9J 18 cali z oponami 205/35 oraz 215/35. Wzór kół od zawsze bardzo mi się podobał, jednak przód ma nie do końca odpowiadające mi ET i niestety trochę wystają.....

Wywaliłem klejone listwy boczne oraz wklejone dokładki progowe. W ich miejsce dokładki proste oraz listwy boczne ori nowe, wszystko poskładane na kołki tak jak to powinno wyglądać. Dołożone również zostały halogeny

W środku serducho małe z Z3.

Wczoraj wymieniłem olej w skrzyni, polecam zabieg każdemu

DSC_1451.jpg

DSC_1452.jpg

DSC_1455.jpg

DSC_1454.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kalina86 napisał:

Poza wspomnianym wcześniej nowym lakierem wpadły nowe felgi Styling 32 z e38 przód 8J tył 9J 18 cali z oponami 205/35 oraz 215/35. Wzór kół od zawsze bardzo mi się podobał, jednak przód ma nie do końca odpowiadające mi ET i niestety trochę wystają.....

Przody Ci wystają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2019 o 01:09, qbak napisał:

Dlaczego zamiana vaderów na te fotele ?

Bo są dużo wygodniejsze, wszyscy się spuszczają nad vaderami, a prawda jest taka, że te fotele po prostu są słabe jeśli chodzi o trzymanie boczne i cena jest zupełnie nieadekwatna do tego co dostajemy w zamian

Dnia 25.06.2019 o 07:44, lapka666 napisał:

Zakładam, że vadery nie były tak wygodne jak te... Ale do darków jak znalazł :mrgreen:

Jak się komentuje to wypadałoby zerknąć na zdjęcia, bo darków od roku nie ma....

10 godzin temu, Michaś 523i napisał:

wyjeba.. Vadery żeby wstawić taborety z plastiku e46?? grubo

ale odbiegnę trochę 

co to znaczy Serducho małe z Z3 

jak e36 ori M nie patrz kiera z e39 ma tą samą średnicę co Zka 

to znaczy, że kiera ma średnicę jak serducho z E36 M, a nie jak z E39

8 godzin temu, lapka666 napisał:

Teraz patrze, że przez mod z siedzeniami zrobił sobie jeszcze auto 4 osobowe zamiast 5 :???:

Możesz pokazać 5 osobowe E36 cabrio, bo ja kanapy na 3 osoby jeszcze nie widziałem

A tak na marginesie to nie widzę w ogóle sensu wożenia ludzi na tylnej kanapie. Auto ma kanapę na 2 osoby i 3 się tam nie wciśnie, amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qbak napisał:

Nie zgodzę się, vadery u mnie są o wiele wygodniejsze niż sporty - może to kwestia jak komu do du** przypasuje. Niemniej jednak dziwny mod

Nigdy nie jechałem długiej trasy w vaderach ale w moim e46 cabrio w sportach na Chotowę zrobiłem ok 800 km wysiadłem z auta i wo gule nie czułem zmęczenia. Dlatego możesz mieć racje wszystko zależy kto co lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...