Skocz do zawartości
Chilli WonderBoy

[E36/8] Z3 Coupé by Chilli

Polecane posty

1M? Rozumiem, że chodzi o swapa...

Latałem taką jakiś czas temu i napęd jest naprawdę fajny, ale heble jak to w seriach nie dają rady np. przy jedzie torowej. 2-3 kółka po Poznaniu i koniec hamowania :lol:

Dnia 23.11.2018 o 11:28, Bartas napisał:

1M? Rozumiem, że chodzi o swapa...

Latałem taką jakiś czas temu i napęd jest naprawdę fajny, ale heble jak to w seriach nie dają rady np. przy jedzie torowej. 2-3 kółka po Poznaniu i koniec hamowania :lol:

Nie SWAP, po prostu kupiłem do "kolekcji" 1M :-) postaram się ją wrzucić do nowego tematu gdy będzie na to gotowa, by tu nie spamować.  

31218637217_61e70bf43e_o.jpg

Jeśli chodzi o hamulce to jest w całości M3 E9X, ciężko mi na tą chwile powiedzieć czy słabe...

Dnia 20.01.2019 o 13:49, Krzychu70 napisał:

Od kilku lat widuję te przepiękne Z3 w Częstochowie. To że wygląda świetnie na zdjęciach to każdy widzi. Ale jaką robi to robotę podczas jazdy to nie jesteście w stanie sobie wyobrazić. Kiedy jakieś wspólne nagrywki? :D

Zawszę chętnie o ile pogoda to umożliwia, śmiało możemy się ustawiać, ja jestem na TAK, tym bardziej, że chyba nie wiele takich ustawek w naszym mieście?

Niektórych z Was pytałem w Chotowej o V8 do e36. Chciałem dopytać który z M62 lub o alternatywy pod kontem łatwości instalacji w E36 (w szczególe E36/8) i jest, stało się.

Po powrocie z GF19 wybrałem się po motor, padło na "ryzykowne" M62tuB44 wraz z manualną skrzynią 6. Zobaczymy co wyjdzie.

Wiem, że temat 4.4 w E36 był przerabiany wiele razy, stąd prośba o pomoc. Może ktoś z Was ma link do obszernego tematu tego typu lub może mnie pokierować, gdzie się doktoryzować w tej sprawie, z co serdecznie dziękuję. 

48005746691_45471ec764_o.jpg