Skocz do zawartości

[E36/8] Z3 Coupé by Chilli


Chilli WonderBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
48 minut temu, Chilli WonderBoy napisał:

BMW dostało swój, szyty na miarę śpiwór dedykowany od BMW. Napewno będzie jej przyjemniej w czasie kiedy nie wyjeżdża na drogi i śpi snem w garażu.

50928683068_72529aa7e1_k.jpg

Garaż zimowy może mało reprezentatywny ale suchy i ciepły :-) 

50929367826_2905b4612a_k.jpg

Orientujesz się czy do 1M też taki można  zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to plandeka a nie pokrowiec, takimi to rumuny swoje sprintery przykrywają :lol:

 

Americano ma dostęp do ori i z całkowicie inneg materiału, chyba że taki tylko był do Z3 nie mówię że ten jest zły ale już wygląda dużo gorzej. Co nie zmienia faktu że fajny i bardzo przydatny gadżet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Americano ma dostęp do ori i z całkowicie inneg materiału, chyba że taki tylko był do Z3 nie mówię że ten jest zły ale już wygląda dużo gorzej. Co nie zmienia faktu że fajny i bardzo przydatny gadżet 

Materiałowe (t.z. pokrowiec wewnętrzny) był dostępny tylko na USA i tylko przez rok, i dawno już go nie ma nigdzie (oryginał BMW).

Pokrowiec "zewnętrzny" jak na foto także nie jest już dostępny w BMW, można kupić podobne, produkowane przez firmy specjalistyczne.

Chodzi oczywiście o wersję coupé, nie wiem jak z roadster 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Przecież to plandeka a nie pokrowiec, takimi to rumuny swoje sprintery przykrywają :lol:

 

Americano ma dostęp do ori i z całkowicie inneg materiału, chyba że taki tylko był do Z3 nie mówię że ten jest zły ale już wygląda dużo gorzej. Co nie zmienia faktu że fajny i bardzo przydatny gadżet 

piszesz o tych „kozakach” z USA co wyglądają na zdjęciach jak worek od ziemniaków lub nawóz na pole ?? Jako, że nie jestem zwolennikiem przykrywania aut, to ten pokrowiec z Z3 jest Ok, jeśli faktycznie nie ma dobrych warunków w garażu to jak najbardziej przykryć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dawid82 napisał:

piszesz o tych „kozakach” z USA co wyglądają na zdjęciach jak worek od ziemniaków lub nawóz na pole ?? Jako, że nie jestem zwolennikiem przykrywania aut, to ten pokrowiec z Z3 jest Ok, jeśli faktycznie nie ma dobrych warunków w garażu to jak najbardziej przykryć. 

IMG_20210201_135553.jpg.860cc1567a4d9a22d6c703238262a31f.jpg

Ja już mało używam tego auta ale prawda jest taka że jak myłem kanarka po gf w 2019 to jest takie dziś jak wtedy, oprócz rantow na dole tam gdzie nie nachodzi pokrowiec. Każdy kto był widział to wie jak to wyglądało kiedyś a teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

IMG_20210201_135553.jpg.860cc1567a4d9a22d6c703238262a31f.jpg

Ja już mało używam tego auta ale prawda jest taka że jak myłem kanarka po gf w 2019 to jest takie dziś jak wtedy, oprócz rantow na dole tam gdzie nie nachodzi pokrowiec. Każdy kto był widział to wie jak to wyglądało kiedyś a teraz 

Miałem na myśli wygląd pokrowca, zastosowanie jak najbardziej Ok, jeśli faktycznie auto raz na rok wyciągnięte na powietrze. Znaczenie ma też garaż bo np w takim jak ma @gamek2 nie wyobrażam sobie przykrywać jakimś workiem nawet gdyby miał być z tkaniny która usuwa ryski. W dobrym garażu to po prostu zbędny kawałek szmatki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dawid82 napisał:

Miałem na myśli wygląd pokrowca, zastosowanie jak najbardziej Ok, jeśli faktycznie auto raz na rok wyciągnięte na powietrze. Znaczenie ma też garaż bo np w takim jak ma @gamek2 nie wyobrażam sobie przykrywać jakimś workiem nawet gdyby miał być z tkaniny która usuwa ryski. W dobrym garażu to po prostu zbędny kawałek szmatki ;) 

Nie każdy ma garaz o wartości domu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie każdy ma garaz o wartości domu :lol:

Dokładnie tak, ja mam podziemny  wspólnie z sasiadami ale to nie problem, tylko akurat koty wejscie do garażu upodobaly sobie przez mój dach i co auto umyte to na drugi dzień ślady łap na dachu, masce i zjazd dupą na szybie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Nie każdy ma garaz o wartości domu :lol:

Dlatego właśnie są pokrowce aby auto nie zaszło warstwą kurzu lub zasłaniało auto aby kogoś czasami oczy nie zabolały od patrzenia. PS. Garaż @gamek2 to koszt 150-200, gdzie tu wartość domu, ta kwota to ledwo kawalerka na przedmieściach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dawid82 napisał:

Dlatego właśnie są pokrowce aby auto nie zaszło warstwą kurzu. PS. Garaż @gamek2 to koszt 150-200, gdzie tu wartość domu, ta kwota to ledwo kawalerka na przedmieściach.  

Hah tak a działkę dał mu bezdomy za wino :lol: płytki i położenie ich kosztowały pewnie co nie jedno e36 z tego forum :mrgreen: dobra koniec bo znów narobimy bałaganu w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie Cover ma chronoc moje auto przed zadrapaniami i rysamiw w moim garazu jak mnie nie ma w Polsce i jestem z niego bardzo zadowolony bo nie ma ani jednej ryski od niego. Reszta osob ktora ma ten sam Cover z tego co mowili to sa zadowoleni a kiedys jak sobie wybuduje garaz na pokaz aut to wtedy nie bedzie mi napewno potrzebny :lol:

A czy on sie komus podoba czy nie to mam to daleko w D...e ;) DC29AC6C-498F-4D0F-BD9B-809BBD5EDAD5.jpeg.ea2d90c544412d370e58a48d53aabff5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KUJON napisał:

Tak właśnie to widzę ;) 

pokrowiec komary.jpg

Kujon ty mozesz widziec to jak tylko chcesz a ja mam to gdzies ;)     
Bolaly was te pokrowce od samego poczatku jak tylko je zaczalem sprzedawac.

Tak jak napisalem jak zbuduje sobie garaz na pokaz aut to wtedy mi nie bedzie potrzebny zaden pokrowiec a teraz ma chronic lakier od jakich kolwiek zadrapac bo nie tylko moje auto stoi w garazu a masa innych motocykli i quadow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Americanoale ja nie śmieje się z twojego pokrowca tylko z samej jego idei. Potrzebujesz pokrowiec żeby chronić samochód w prywatnym garażu ? Przed kim, przed domownikami, rodziną itp ? Przecież tj jakiś absurd, bo skoro rodzina może ci "uszkodzić lakier" to tym samym tokiem myślenia powinieneś zakładać pokrowiec za każdym razem jak wyjeżdżasz tym BMW na miasto, bo parkując wśród obcych samochodów i ludzi prawdopodobieństwo zarysowania lakieru rośnie o milion procent w stosunku do prywatnego garażu. Ludzie nie popadajcie w skrajności ja jeżdżę na co dzień szóstką i siódemką , firma, zakupy, siłownia, banki, galerie i inne cuda rys na żadnym aucie nie mam. Zarysowania lakieru w 90% powstają w trakcie nieumiejętnego mycia, a nie od stania rok w garażu. Dziś pokrowiec za miesiąc będą takie cyrki :-D

 

autokapsuła1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KUJON napisał:

@Americanoale ja nie śmieje się z twojego pokrowca tylko z samej jego idei. Potrzebujesz pokrowiec żeby chronić samochód w prywatnym garażu ? Przed kim, przed domownikami, rodziną itp ? Przecież tj jakiś absurd, bo skoro rodzina może ci "uszkodzić lakier" to tym samym tokiem myślenia powinieneś zakładać pokrowiec za każdym razem jak wyjeżdżasz tym BMW na miasto, bo parkując wśród obcych samochodów i ludzi prawdopodobieństwo zarysowania lakieru rośnie o milion procent w stosunku do prywatnego garażu. Ludzie nie popadajcie w skrajności ja jeżdżę na co dzień szóstką i siódemką , firma, zakupy, siłownia, banki, galerie i inne cuda rys na żadnym aucie nie mam. Zarysowania lakieru w 90% powstają w trakcie nieumiejętnego mycia, a nie od stania rok w garażu. Dziś pokrowiec za miesiąc będą takie cyrki :-D

 

autokapsuła1.jpg

Nie jestes zwolennikiem pokrowcow spoko JA jestem i mi sluzy wiec dlaczego mam go nie zakladac ? 
Ja mam motocykle po 800lb w garazu wystarczy ze moj ojciec sie przechyli z nim i zadrapie a tak chociaz mam na nim pokrowiec i nic takiego moze sie nie stanie.

Druga rzecza sa na przykld mojego ojca psy ktore wbiegaja z nim do garazu wystarczy ze skoczy mi na auto i wiadome co zrobi 

Tyle ode mnie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam garażu tylko na auto. Nie mam takiego komfortu dla tego fun cara. Korzystam z garażu do przechowywania sprzętów, roweru, narzędzi itd...

Pokrowiec zabezpiecza choćby przed przypadkowymi otarciami podczas przechodzenia lub innymi incydentami, które mogły by mieć potencjalnie zdarzenie...

Biorąc pod uwagę funkcjonalność tego garażu, pokrowiec może tylko pomóc. Każdy ma inne możliwości garażowe, inne potrzeby i oczekiwania wiec spór wydaje się jałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Adrianem i wiem, że jego garaż to nie tylko miejsce na auto - na dowód tego mogę powiedzieć że zdarzyło mi się pić w tym garażu alkohol, a wtedy do tragedii czy wypadku jest naprawdę blisko i lepiej wóz zabezpieczyć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem dlaczego się tak spinać o głupi pokrowiec? Oczywiście jest ze nie ochroni od uszkodzeń itd. Ale gdy auto dajmy przykład stoi po 2/3 miejsce w garażu jaki by to nie był napewno jest ufajdane, przykrywając auto masz chociaż je takie jakie je pod nie chowałeś. I nie musisz patrzeć jak to przykro wygląda po takim czasie bez pokrowca. Tym bardziej jak o zapie  rdalasz się ścierką aby auto było bez smugi a tu przychodzisz i mucha zafajdala ci twój piękny wylizany lakier prosto z detalingu :lol: co innego używać samochód codziennie, a co innego który jak pisałem stoi parę miesięcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...