Skocz do zawartości

[E36/8] Z3 Coupé by Chilli


Chilli WonderBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Ile mocy wypluła? :)

 

222 KM przy fabrycznym 231 KM. To niezły wynik jak na nie modzone jeszcze M54, tym bardziej, że ludzie, którzy hamowali rok temu swoje auta, zgodnie mówili, że w tym roku wyniki wychodziły im znacząco niższe. Ja jednak przyjmuję pokornie te 222 jako początek drogi ku lepszemu  8) . Wrzucę tu wykres, muszę tylko skan zrobić.

 

A tym czasem ogromne zaskoczenie, na tyle ogromne, że nie dotrwałem do tej zaszczytnej chwili, by pławić się troszkę w chwale oraz błysku reflektorów i laserów, odebrałem dopiero dziś. 

 

IMG_5958_zpsoplhab25.jpg

 

Traktuję to jako nobilitację i zachętę do dalszej pracy.

 

DZIĘKUJĘ SYNDYKACIE!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana nie do końca sprawnych spryskiwaczy, moje były popękane i już nie grzały, choć i tak zimy nie zobaczą, wszystko ma działać na 100%

 

IMG_6018_zpsnbe0rhzm.jpg

 

oraz z cyklu Mocy Przybywaj  :mrgreen:  mały dodatek, oryginalny, kwadratowy mi nie leżał

 

IMG_6021_zpsmhfxqbbk.jpg

 

żadne mody, ale postanowiłem szczegółowo prowadzić temat, nie tylko incydentalnie jak do tej pory, będę się starał dzielić każdą, nawet tak małą zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się jakiś wiarygodny pomiar, nie mówię, że nie ma problemu, ale jego skalę można ocenić dopiero po wiarygodnych pomiarach. Vanos był regenerowany i ustawiony niedawno, mam nowe świece, filtry w tym paliwa. Do sprawdzenia przepływaka, disa,  niebawem wymiana uszczelek kolektora i kompletnej odmy, zobaczymy co się wydarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanosy były robione nie dawno wraz z ustawieniem rozrządu, robił to Adam a.k.a. Leo z BMW Ekspert, nie sądzę by nie wiedział co i jak...

Leo wie co robi wiec raczej to można wykluczyć, ale i tak to wygląda jak vanos/rozrząd ciekawe jedz na inna hamowie, a jak wrażenia po zrobieniu vanosow i ustawieniu rozrządu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Ze względu na ewolucję for internetowych, które w mojej opinie niestety zjadł FB i jego grupy oraz fanpeage, chciałbym zaprosić także do śledzenia tematu na stronie FB: https://www.facebook.com/BMW-Z3-qp-02-2034049656823960/?ref=aymt_homepage_panel licząc, iż takie zaproszenie nie jest niezgodne z regulaminem ?

Serdecznie zapraszam cały SYNDYKAT, postaram się także uzupełnić trochę ten temat.

Samochód można będzie zobaczyć w Chotowa 2018 na imprezie German Fest, będzie to także okazja by zbić piątki i wypić bimber, więc i tam zapraszam!

BMW na dziś dzień wygląda tak:

28044302458_4a4b0935cf_k.jpg28044303178_96bcfb9c2f_k.jpg41914751291_11ed87618d_k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat uważam że nic nie zastąpi forum bo na tych grupach oraz fanpage-ach są tacy znawcy i fachowcy że jak się czyta niektore komentarze to aż oczy bolą. (Sam za fachowca ani znawce się nie uważam bo nim nie jestem ale bzdur nie wypisuje).A co do auta to dobrze się prezentuje i na GF się obejrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Piekarzem całkowicie zgadzam, FB zwiększa fejm ale niestety nie ma tam żadnego filtra, sita dla debili , każdy może skomentować, lajknąć i niestety pełno jest tam bukszpanów w stylu "fajna bunia" ;). Forum jest bardziej szczelne ale polityka FB sprawia, że różnego rodzaju  fanpage też się powoli kończą na korzyść postów ludzi z grona znajomych, gdzie w pierwszej kolejności wyświetla się wam, co kogoś dziecko dziś zjadło na śniadanie, co jego pies wysrał, zamiast konkretnych fanpagów... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.05.2018 o 08:58, KUJON napisał:

Ja się z Piekarzem całkowicie zgadzam, FB zwiększa fejm ale niestety nie ma tam żadnego filtra, sita dla debili , każdy może skomentować, lajknąć i niestety pełno jest tam bukszpanów w stylu "fajna bunia" ;). Forum jest bardziej szczelne ale polityka FB sprawia, że różnego rodzaju  fanpage też się powoli kończą na korzyść postów ludzi z grona znajomych, gdzie w pierwszej kolejności wyświetla się wam, co kogoś dziecko dziś zjadło na śniadanie, co jego pies wysrał, zamiast konkretnych fanpagów... 

Prawda to. Sam jako człowiek "starej daty" jestem przyzwyczajony do forum i nie staram się mówić, iż FB jest lepsze, bo nie jest. Niestety nie zmienia to faktu, że zjadło ono wiele różnych for. Wiele jest + forum, choćby dostęp do archiwalnych informacji czy uporządkowanie tematów, FB zazwyczaj żyje tu i teraz, forum daje łatwy dostęp do archiwalnych treści, co w wypadku porad mechanicznych jest bezcenne.  

Przyznaje, zapuściłem ten temat, głównie dla tego, iż wkurwiłem się na photobudcked, który wciąż ma moje zdjęcia, ale linkuje jakieś gówno i wypadało by to wszystko od nowa ogarnąć i edytować, tu przewaga FB, bo sam zaciąga zdjęcia i zmienia jego format do oczekiwanego.

Postaram się poprawić :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...