Skocz do zawartości

[E36/8] Z3 Coupé by Chilli


Chilli WonderBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No w depresję się wpędziłem, bardzo żałuję sprzedaży mojego z3coupe. No nie mozna mieć wszytskiego.

Wydech w dźwięku mega kozak natomiast wykonanie jak zwykle pijany turecki spawacz to chyba robił. W porównaniu do SS to jak lipna podróba.

Ale zazd...ć dupę mi ściska tak mocno że odpale se mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"...wykonanie jak zwykle pijany turecki spawacz to chyba robił. W porównaniu do SS to jak lipna podróba..."

 

Nie przesadzał bym, Eisenmann to firma z tradycjami i renomą, i z całą pewnością z solidnym produktem...

Brałem pod uwagę SS, ale Niemiecki Eisenmann bardziej pasuje mi do BMW, tak samo jak BBS zamiast OZ

 

Garaż pracuje, Garaż nie śpi:

 

IMG_4870_zpsucrhr1uo.jpg

 

IMG_4872_zpsnrondcpl.jpg

 

IMG_4873_zps4difdwad.jpg

 

P.S.

tak, wiem, że nie trzeba rozbierać tylnego zawieszenia do wymiany sprzęgła  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperę masz seryjnie, więc obstawiam, że coś będzie odświeżane? :)

Ranty się świecą jak psu jajca piwo

 

Tak, jest seryjny Torsen 25%

 

Tym czasem zrobiona regeneracja i malowanie dyferencjału, wymiana tulei wahaczy tył oraz tulei w belce tył, malowanie proszkowe belki, wahaczy oraz X-brace z przodu, wymiana zawieszenia dyferencjału, wymiana linek ręcznego, wymiana sprzęgła i inne drobne prace oraz finalnie AP o 1,5cm niżej

 

w skrócie, auto poskręcane i test drive...

 

fullsizeoutput_16e_zpsmi57zi6j.jpeg

 

fullsizeoutput_170_zpsvlnhbpvj.jpeg

 

szkoda, że brak zdjęć za prac, ale jak jestem przy aucie w garażu to myślę o pracy, o zdjęciach zapominam  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone czy szpera pnie jak powinna? 8) :cool: 8)

 

Teoretycznie działa, ale czy spina na równe 25% , nie wiem...Torsen w BMW podobno daje radę i nie puszcza jak płytkowa, nie wiem, chętnie usłyszę więcej

 

 

Jak oglądam te zdjęcia to coraz bardziej choruje na z3m coupe  :evil:

 

 

U mnie chyba przespane marzenie, Z3M w coupe zaczyna się robić trochę drogie, zwłaszcza te na europę z S50 i S54 (te już w ogóle kosmos), ale i USA z S52 to już dość drogi gips... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

korzystając z ładnego dnia odwiedziłem Wrocław gdzie chłopaki z BMW Ekspert zajęli się Vanosami. Co prawda motor pracował gładko i nie było objawów zużycia ale silnik już swoje lata ma i taki zabieg mógł wyjść tylko na dobre :-)

 

IMG_5217_zpscdtw4pgi.jpg

 

IMG_5220_zpstuiezqu4.jpg

 

i powrót do domu niemiecką autostradą

 

IMG_5169_zpsbrophaiq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...