Skocz do zawartości

[E46 Cabrio] Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to auto z tą felgą, bez dekli lepiej wygląda, ale nadal brak efektu WOW, a taki powinien być przy custom 3tlg ! Zdecydowanie to koło widziałbym na jakimś e38 ! Oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie i możesz się z nim kompletnie nie zgadzać, wydaję jedynie swoją osobistą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że to koło tutaj nie pasuje to wykonanie tego koła mi się nie podoba. U Muska ładniej ten rant nachodził na rotor.

No tutaj to poszalałeś bo koła te customy od Muska to najgorszy shit jaki kiedykolwiek powstal i nie chciałbym ich za darmo :)

 

a co do koła bo widze że temat mocno ożył haha

Jak po spasowaniu wygląd nie będzie wywoływał u mnie efektu wow, to kupie E38 i wpadną na nią te koła a tutaj wleci cos innego haha

ku*** koło to nie koniec świata!

Dzięki za opinie, zawsze biorę pod uwagę wszystkie komentarze piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jest kozak, ale faktycznie na e46 pełen rotor spotęgował rozmiar i na foto wygląda to dość kontrowersyjnie.

Siadłoby idealnie przy 18" - dzwoń do SANDAÅA :D

 

Co do przebiegu to podtrzymuję zdanie, że sprawa 500k+ jest w tym przypadku mocno wątpliwa i też mnie mocno intryguje jak ten przebieg się dokumentował.

 

Miałem ok 100 swoich beemek i widziałem mega zadbane e46 przy przebiegu 250k, tak samo jak widziałem te po 120k, które zmęczył wiek a nie przebieg.

Poza tym, to nie seria 7, gdzie ten przebieg mniej wpływa na auto. Kiedyś może się ta zagadka rozwiąże, ale obstawiam kręcenie w górę.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żeby nie było że temat umarł...

Jestem na etapie poszukiwania rolek do cabrio.

Wybrałem się więc na wycieczkę przejazdową i wróciłem  z dwoma kompletami kół. Po przymiarce zdecydowałem się na RH Phoenix. Póki co są one w dziewiczym stanie 4 sztuki 8.5J z rantami 2,75 ET35. Ogólnie koła pasują idealnie, dlatego dorzucę rantu i z przodu będzie 9j rant 3.25 tył 9.5J rant 3.75. Bębny wszystkie 5.75.

Kilka foto z przymiarek.

 

PS. Jakby ktoś słyszał o rantach 3.25 i 3.75 RH 40 śrub w dobrej cenie to byłbym wdzięczny za info! Najlepiej radinox ale nie koniecznie.

 

23gxxlf.jpg

 

2epnkbb.jpg

 

2ngv4o8.jpg

 

4lmvxu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym przerobił Hartge zeby rotor był pod rantem to musiałbym zalozc chyba 1 calowe ranty. Inaczej jechałby obok samochodu :P do M3 by podeszły bo ma szersze nadkola ale tutaj niestety nie.

Co do phoenixów mi się podobają. Widziałem cabrio Kujona na phoenixach 8.5 i 9.5J i bardzo mi się to podobało. U mnie będzie więc podobnie bo docelowo 9 i 9.5J tyle ze szersze ranty więc myślę że może być nawet lepiej i tą drogą pójdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Cały czas działam i powoli zaczynam widziec koniec tej układanki :P

 

Piękny przewód wysprzęglika wymieniony na cały nowy zestaw z aso

 

5b18u9.jpg

 

5unx5l.jpg

 

Lampy zostały zawiezione do Prozaka gdzie polakierowane zostały osłony soczewek na czarno.

 

8x6fpv.jpg

 

2gtp4pc.jpg

 

Przy okazji wyjmowania lamp namyslilem się na nowe kierunki dymione Depo.

 

2mevoki.jpg

 

Tak wygląda front już chyba na gotowo.. No chyba że cos jeszcze przyjdzie do głowy :)

 

20upicj.jpg

 

14kwn4j.jpg

 

Doszedłem też do wniosku że zmienię lusterka na M3. Interesowały mnie tylko lusterka europejskie i jedno udało mi się kupić uzywane, drugie nowe z aso.

 

2epkd5i.jpg

 

24zynt0.jpg

 

Samochód w tej chwili znajduje się u lakiernika na kilku poprawkach oraz lakierowaniu lusterek. W marcu jedzie na zabezpieczenie lakieru ceramiką a w miedzyczasie myślę że odbiore już gotowe do założenia koła 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cały czas "coś" :drive:

 

Wpadły barany razem ze sportowymi katalizatorami ze Schmidtmana i puszka końcowa Foxa. Wspawany jest też xpipe. Teraz już wiem że wkładanie jakichkowiek lepszych głośników niż seria było zbędne :drive: :drive: :wytrysk:

Całą robotę ogarnął Hightech za co bardzo dziekuje i bardzo polecam! Lubie jak ktoś ma pojęcie o tym co robi! piwo

 

kb6g3m.jpg

 

2usx6ro.jpg

 

29enmux.jpg

 

2012azp.jpg

 

30vogfq.jpg

 

21o28eb.jpg

 

10ygitu.jpg

 

Przy okazji pięknego weekendu jaki mieliśmy auto w końcu zostało porządnie wyczyszczone i wpadły polakierowane wcześniej lusterka od M3 z nowymi wkładami. Ciągle jednak czekam na koła które maja byc w tym tygodniu :/

 

2e1w4l0.jpg

 

2aiihw3.jpg

 

20rljcn.jpg

 

14wef4w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...