Skocz do zawartości

[E46 Cabrio] Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za wasze wszystkie wypowiedzi!

Chyba się was posłucham i oddam kierownicę do obszycia tak zeby było jak nalezy. Dzisiaj "kręcilem" się trochę przy samochodzie i faktycznie kierownica troszkę odstaje od reszty jezeli chodzi o jakość. Na dniach zawiozę ją gdzieś do porządnego obszycia!

 

Vmasher E30 odpuściłem. Pewnie będzie robiła u mnie jako upierdalacz opon. Jezeli jeszcze kiedyś kupie e30 to tylko m3 :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa i te pedały alu z logo M :D

 

Wnętrze bym zostawił z czarnym podłokietnikiem. Skórka fajna, chyba tą samą miałem w e30.

 

Hydrografika wiocha.

 

Całokształt narazie DB+  :mrgreen:

 

pozdro

 

Cygańskie pedały już zamówione. Czekam na odbiór haha

 

 

Z tą V-power M4 kierą to chyba jakiś żart ? Pasuje jak rollbar do cabrio ;)

 Rollbar też już się spawa! Musi być bo to cabrio german do sportu...

 

A tak poważnie to obszyje jak jest tyle że chciałbym to zrobić tak ja było w oryginale. Póki co za***ie na kierownice pokrowiec z tesco..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy aucie cały czas coś się dzieje.

W chwili obecnej walczę z audio. Montuję coś żeby troszkę pograło.

Przy okazji usuwam inne mankamenty ktore napotkam.

 

Wymienione obydwie obudowy lampek podswietlenia tablicy rejestracyjnej:

 

nn3caq.jpg

 

Wpadł nowy aku

 

1t1sw0.jpg

 

Z racji tego ze wysypał się czujnik kąta skrętu, wyleciała kolumna kierownicza, został on wymieniony i zrobiona była adaptacja.

 

x4eu6c.jpg

 

fkt9fo.jpg

 

vfgr9v.jpg

 

No i na koniec wy***ałem kierownicę w której miejsce wleciała druga, gruba, elegancko obszyta, jednolitą skórą z przeszyciem trójkolorowym :drive:

 

29xi0lj.jpg

 

rckgag.jpg

 

annhfp.jpg

 

Pozdro! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym ją zobaczyć :) Co do 330ci to jestem pewien że za to co wsadziłem w auto kupiłbym takie dwie ale gdybym tak myślał to pewnie odkładałbym w skarpetę i czekał z zakupem aż urośnie mi siwa broda bo zawsze znajdzie się coś co bardziej opłaca się kupić.

Prawde mowiąc nie zamieniłbym tego cabrio na inne ze względu na blache, bezwypadkowość i brak rudej na pokładzie :) Więcej mi nie trzeba :) Reszta to kwestia czasu i zasobności portfela :drive: Nie kłuje mnie też w serce fakt że w aso ostatni przegląd był przy 500kkm. Ja uważam że to nie możliwe żeby tyle miała nalatane bo znam auto na wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiek szykuj flaszke bo umawialismy sie że coś jebniem w cabrio! piwo

 

Kujon, "przeleciałem" cały samochod Icomem. Icom leci zawsze po wszystkich sterownikach przy skanowaniu auta. Odkopałem stare błędy do 2 lat wstecz. Przy kazdym błędzie mogę sprawdzic stan km, obroty przy ktorych wyskoczyl błąd, informacje ile razy powtorzył się błąd, temperature silnika itp itd. Najwiekszą wartość jaką znalazłem- 184kkm. Jak uporam się z kodowaniem sterownika swiateł który teraz ogarniam na dniach i z nagłośnieniem, będę wyciagał sterownik silnika i sprawdzał go na stole. Jezeli było przy nim grzebane- na pewno bedzie widać, jezeli nie- będę mogł sprawdzic prawdziwy przebieg auta ponieważ przebiegu w DDE (sterownik silnika) nie ma mozliwosci konfiguracji z poziomu złącza OBD. Wniosek taki że jezeli ktoś przy nim grzebał- będzie to widoczne.

 

A JAK SIE NIE UDA TO WIEM GDZIE ZADZWONIE :mrgreen: :mrgreen:

 

a9xsll.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karbiolet w końcu zobaczył chmury.

Wybrałem się nim dzisiaj po kawę!

Na razie stoi wysoko ze względu na to że czeka mnie podjazd na lawetę :P Później się opuści :)

Oczywiście auto brudne, zakurzone, jedynie opryskał je poranny deszczyk, a zdjęcia robione telefonem.

 

2zyflna.jpg

 

124u5oo.jpg

 

2l8dbfr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...