Skocz do zawartości

[E46 Cabrio] Puniek


Puniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko ładnie pięknie lecz nie rozumiem po co robicie te ciemne lampy i ciemne kierunki a z tyłu pozostaje biel przecież to kompletnie do siebie nie pasuje ????? Już w kolejnym projekcie to widzę jestem na nie z tym 

E46 sporadycznie z ciemnymi lampami za to e36 chyba nawet wiecej niż co druga przód ma na ciemno bh soczewki itp. natomiast tył na biało, jak dla mnie najlepiej z lampami na czysto jak w serii czy to e36 czy e46 choć tu w temacie nie powiem że wyglada to źle ale moglo byc lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagę ale mi taki setup od zawsze podobał się najbardziej.

Gdybym miał e36 pewnie zrobiłbym tak samo :P

 

Z kolektirami i katami bedzie pieknie brzmiał ;)

Ojj brzmi lepiej niż myslalem :P

Jak bede miał chwilę to coś nagram i wrzucę :)

 

Tymczasem przy aucie cały czas działam.

Na przód wpadły ori carbonowe splitery:

 

35b8aoi.jpg

 

sgl2tl.jpg

 

25aivxh.jpg

 

Odebrałem też felgi. Ranty nowe radinox przód 3J tył 3,5J. Finalnie wyszło 9J przód i 9,5J tył. Wiem że wielu z was powie ze felga nie powala ale dla mnie wzór jest mega dobry pod E46 i podoba mi się w chu* :drive:

Oczywiscie gwint nie jest jeszcze ustawiony ponieważ brało czasu.

Auto w tej chwili znajduje się u znajomego który od poniedziałku rusza z pracami nad lakierem. Całość będzie polerowana po lakierowaniu po czym nałożona zostanie ceramika Nanolex 9h. :wytrysk:

 

1zn92c9.jpg

2414k7l.jpg

 

2coq4cx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ten wzór bardzo leży. Nie jest sztos ale jest dobrze. Na pewno lepsze są od tych co wymyśliłeś początkowo ;) Szkoda że mikeal w swojej m3 nie zrobił takiego przodu tylko poszedł w tą dziwna dokładkę.

 

Dokładnie tak :)

du** nie urwie ale leży na prawdę dobrze i przyjemnie się na to patrzy :drive:

Jezeli chodzi o dokladke to kwestia gustu :P Ja się wahałem jezeli chodzi o splitery ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości! :wytrysk:

 

 

Puniek mam ten sam zestaw z tym ze koncowy mam eisa wersji S i dzwiek jest mega dobry ;)

JEST PETARDA! Ja jeszcze nie mialem przyjemnosci pocisnąć z otwartym dachem :P Też masz cabrioleta więc wiesz o czym mowie :D:drive: :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto odebrane. Została zrobiona 2 etapowa korekta lakieru oraz nalozona została ceramika.

Kilka zdjęć na szybko zrobionych "przy okazji".

Auto póki co stoi wysoko ze wzgledu na to że ciągle cos przy nim robie. Jak skończe całość to dopiero ją popasuje :)

Na drugim planie nowy nabytek który będzie opisany w innym temacie :)

 

300f887.jpg

 

5cdgmh.jpg

 

2hdwupx.jpg

 

15wlchh.jpg

 

Nie mogę się doczekać słońca... :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka jakbym widział swoją ale te noski nie mój klimat, zbyt agresywne do bulwarowego kabrioleta, reszta bajka ;)

A i halogen paruje, u mnie na nowych było ze 2 lata spokoju, potem parowały, teraz wyczyściłem odpowietrzniki zobaczymy póki co nie parują po myciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogen mimo ze nowy to paruje :P

Miałem go rozebrać ale ciągle coś nowego do zrobienia i brak czasu :/

Co do spliterków to też długo nie mogłem się do nich przekonać ale teraz nie żałuje :)

 

Kilka zdjęć zrobionych przy okazji detailingu:

 

2zykgu8.jpg

 

2ytz6km.jpg

 

jh36g0.jpg

 

14sikc0.jpg

 

2vb9edw.jpg

 

24bud1j.jpg

 

2n6f145.jpg

 

153tkqv.jpg

 

28ulcmv.jpg

 

xfx72p.jpg

 

348fsep.jpg

 

zyaglh.jpg

 

2131zlg.jpg

 

15g8cjt.jpg

 

ic653c.jpg

 

akiwco.jpg

 

2agn89i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie z tego daily że w rok wyjechałem 3/4 zbiornika paliwa :P

Lakier jest nowy, lakierowane było auto nie wiecej niz pol roku temu ale jednak swap i cała masa innych robót troche go podniszczyła no ale mimo wszystko wyglądał nieźle a co najwazniejsze nigdzie nie siadło lecz auto stało 2 miesiace w podkladzie w temperaturze 20 stopni. Teraz po zabiegach kosmetycznych w pełnym słońcu jest miazga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Przy kabriolecie cały czas praca wre.

W zeszłym tygodniu wymieniona skrzynia, wał, tylne wahacze, dyfer, półosie itd na cały zestaw od 330ci więc jest teraz pełnoprawną 330stką. Dodatkowo zregenerowałem maglownicę żeby mieć mechanicznie auto dopracowane w 100%.

Ponadto wymienione zostały listwy progowe wewnętrzne na te z wersji individual i wymienione podszybie na nowe z aso bo stare straciło kolor i troszkę spękało

 

2qcfcdv.jpg

 

r9nz9j.jpg

 

Po wszystkim w końcu udało się troszkę polatać :)

 

34nfih4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...