Skocz do zawartości

[E36] Sidey - 320i Coupe


Sidey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam : )

Zastanawiałem się czy warto zakładać temat z racji tego, że jeszcze nie jest wszystko zrobione po mojej myśli a wręcz bardzo dużo brakuje, ale założę - warto wysłuchać różnych opinii ;)

Po pierwszym samochodzie jaki sobie kupiłem a mianowicie E30 nastały różne dziwne dupowozy, aczkolwiek do BMW ciągnęło znów ;) Tak więc jakiś czas temu stałem się posiadaczem E36 Coupe w kolorze Brokatrot, 2.0 na vanosie. 

Samochód w tym momencie ma zrobioną blacharkę, jest zakonserwowany na nowo, wymaga jeszcze paru poprawek ale stan ogólny nie jest zły więc nie mam strachu by nim jeździć ;) Lakier też w całkiem fajnym stanie :)

Vin: 

 

NIcu797.png

 

W tym momencie auto doprowadzam do ładu, doposażam, i ustawiam pod siebie i swój gust - wiochy nie będzie :)

Na założenie czekają nowe boczki w idealnym stanie, niedługo OBC18, kierownica MT-2 oraz elektryka szyb tył, chciałbym również zająć się konserwacją zarówno skór bo nie są w tak tragicznym stanie, jak również i lakieru - bo jest świetny  :)

Docelowo swap na m52b28.

Felgi jak widać Borbet, 8.5j+10j :) Zawieszenie gwintowane AP, wydech kwasówka - końcówki do zmiany pójdą na proste 2x76mm. W sumie standard - ma być konkretny German ;) Końcem września auto biorę ze sobą z racji pracy za granicą, do tego czasu mam dość mało zdjęć ale coś wrzucę, coś napiszę :)

 

00FOcfy.jpg

 

 

eVWWW3R.jpg

 

x4gRqNd.jpgRQhEDxw.jpgqlm6wCa.jpglEd5I1A.jpgrJOY2GR.jpg0ABXSRi.jpg

7N3xoor.jpg

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz rozmiar opon na tyle? ładnie to wygląda. Obecnie również mam 10 cali, ale spory naciąg i chciałbym z niego zrezygnować

Z tyłu jest 225/35/17

 

 

Co to za wydech?

Nie mam pojęcia w sumie co to za pucha, spojrzę jak będę mieć możliwość

 

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Samochód czeka na montowanie kolejnych części, póki co również poprawiam trochę rzeczy po poprzednim właścicielu, naprawiam pierdoły typu pompka spryskiwaczy. No i trzeba było podnieść gwint lekko, bo musiałbym konserwację podłogi robić co miesiąc przy poprzednim obniżeniu. Aktualnie, brudne i czekające, prezentuje się tak:

5995c2acd3c25929ebd972d5b076d4d3.jpg

 

Dotarły do mnie camberarms używki Silver Project od kolegi z forum, tak więc też niedługo wlecą na auto i ustawimy negatyw z tyłu na jakiś sensowny

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...