Skocz do zawartości

[E46] Adrian - 330i


Zikejn

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak obiecywałem kilka szotów auta więcej :)

IMG_1059.jpg

IMG_1092.jpg

IMG_1060.jpg

IMG_1066.jpg

 

Do Chotowej jest jeszcze chwila czasu :) Napewno pójdzie do przymiarki dokładka CSL robiona specjalnie pod mpasztet -  zobaczymy jak to bedzię leżeć na aucie i czy zostanie czy nie :) No i myślę ze napewno małe zmiany w audio bo brakuje dobrego " jeb***cia *w środku :D Z tego co mam juz na liście to napewno wpadnie w drzwi zestaw u-Dimension, głosniki z półki pójdą w odstawkę i do bagażnika jakas skrzyneczka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Jakie masz kąty z tyłu?bo tak teraz patrzę na tą dupę 

 

Pozdro 

 

@MAREK GERMAN Wiesz co ciężko powiedzieć bo jak robiłem geometrie to musieli takie podkładki pod kamery wsadzac bo sie nie łapały z przodem i tak to wiesz jest ustawione równo ale na pochylenia koła nie mogłem uzyskac pomiaru przez te podkładki :P Lipton max u mnie w miescie z takimi sprawami jak ustawianie geometri w czyms ciut zmodzonym :) Ale jakies psycho nie są, wydaje mi sie ze sa takie ze smaczkiem :)

47 minut temu, KUJON napisał:

Robią strasznie te 4 drzwi w tym E46 ! 

@KUJON Trza zaspawać :D hahaha a tak serio to powoli nabieram świadomości ze przez jedną pare drzwi więcej te auto chyba zbyt wiele nie osiągnie :P Chyba że źle zrozumiałem przesłanie komentarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że masz równe kąty przód względem tyłu, a mi się wydaje że jednak są różne. Przód myśle że będzie z 2.0˚-2.5˚a tył to 4.0+˚ jest na pewno z 3.75" rantem w Kersherach przy twoim spasie. 

A poza tym to niezła metamorfoza patrząc na pierwsze i ostanie zdjęcia, pięknie się prezentuje twój sedanik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas na małe podsumowanko Chotowej :D 

Mega wielkie dzięki za zajebistą imprezę :) Mnóstwo nowych znajomości, jeszcze więcej za***istych projektów i najwiecej motywacji do dalszych prac ! 

Teraz rzecz która bardzo dużo dla mnie znaczy czyli Wyróżnienie które udało się otrzymać :) Bardzo dziękuje za docenienie , jest to duża motywacja i napewno znak że idziemy w dobrym kierunku :) Ale koniec smętów czas na kilka strzałów z aparatu :

IMG_4278.jpg

IMG_4289.jpg

35147435_1941442349239725_52421879733944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...