Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Włożę trochę kij w mrowisko. :)

Co jest takiego w tych fotelach ze wiekszość sie spala jak Żyd na kase?

Lepiej trzymają , są wygodniejsze niz zwykłe sporty? Czy po prostu wszyscy kupują je grubo przepłacając dla wyglądu?

Mi osobiście bardziej podobaja sie zwykłe sporty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożę trochę kij w mrowisko. :)

Co jest takiego w tych fotelach ze wiekszość sie spala jak Żyd na kase?

Lepiej trzymają , są wygodniejsze niz zwykłe sporty? Czy po prostu wszyscy kupują je grubo przepłacając dla wyglądu?

Mi osobiście bardziej podobaja sie zwykłe sporty :)

Trzymają chujowo, wyglądem nie zachwycają. Vadery to vadery i to w zasadzie wszystko :P Jak mialem e36 cabrio to szyłem sporty ponieważ po 1 bardziej mi się podobają a po 2 oryginalnie nie wychodziły vadery w cabrio. Ale wiadomo, wszystko kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z3m nie są składane sam kiedyś chciałem ale jaki sens nie składanych foteli w cabrio?Co do vaderów jak ht napisał częściej myśle czy cs nie są lepsze jak nowy kosztuje 4.900 koła a vadery wypierdziane 4:DTu Fisiek dobrze że zobaczył link jaki dałem ale w tej kasie vadery w takim stanie trafić ciężko teraz za gówno płaci się 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan taboretów oceniając po zdjeciach na prawde lala, ale jednak według mnie do cabrio tylko sporty :P

Co by nie gadać, kibicuję i będę temat odwiedzał! piwo piwo

Poza tym umawialismy się na flaszę w u mnie w cabrio ale z tego co widze to na GF wypijemy i w jednym i w drugim bezdaszniku! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kozak Fisiu. Rażą tylko detale (oskrobany boczek , podłokietnik)

I mój ulubiony środe PLAK :P

Wszystko bedzie ogarniete do Chotowej. boczek wymieniony , podlokietnik obszyty , itd. Plak byl do opon hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...