Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Fisiek a mowilem ci pare tygodni temu sprzedaj mi to cabrio to nie chciales ;) tyle nerwow bys zaoszczedzil :D

Mysle ze nie kazdy chce katowac swoj samochod pod remiza i nie potrzebuje 2.5 silnika

Wolniej jedziesz dluzej cie widza a cabrio wlasnie do tego jest. Takie moje zdanie Pozdro Fisiek ðŸ»

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto siedzi długo na forach chyba już powinien wiedzieć że takich fantów nie kupuję się z 1 "łapanki".Tu żeby coś kupić fajnego w dobrej monecie musisz mieć po znajomości,albo jedziesz osobiście odebrać a nie liczyć na 6 w totka.

ale to vadery byly od dobrego kolegi. Ale polecial w ch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiu wiele kontrowersji rozwinęło się akurat w Twoim a nie kogoś innego temacie ale musisz przyznać, 17 stron tematu w nie całe 6 miesięcy samo się nie zrobi :P

Stołków szkoda bo na prawdę w fajnej kasie były. Ktos nie dawno sprzedawał czarne na którejś grupie na FB za 5k w elektryce, ale nie wiem jaki tego finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiu wiele kontrowersji rozwinęło się akurat w Twoim a nie kogoś innego temacie ale musisz przyznać, 17 stron tematu w nie całe 6 miesięcy samo się nie zrobi :P

Stołków szkoda bo na prawdę w fajnej kasie były. Ktos nie dawno sprzedawał czarne na którejś grupie na FB za 5k w elektryce, ale nie wiem jaki tego finał

Gość z Wrocławia? Stan tam był mocno słaby jesli o tych samych mówimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...