Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie idzie się z typem dogadać o te vadery ? Stan fajny nawet jak więcej chce to dać dla zamknięcia mu mordy i niech wysyła. Szkoda aby przeszły obok nosa :?   mi czasami aż przykro robi się jak ludzie robią innych w h..ja  a sam kilka razy uniknąłem nie ciekawych sytuacji ale i też się nabrałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Czepiacie się chłopaka, moim zdaniem. Nie siedzę jakoś w syndykacie. Nie pcham swojego auta na forum bo wiem, że wielu projektom do pięt nie dorasta czytam i analizuje co mogę poprawić w swoim. Ale jednak przeczytałem trochę stron tego tematu i jedziecie po nim jak bo burej... założył sprężyny jakie założył? ok ale sam mówi, że jak będą chujo... to je zmieni więc nie wiem o co ta gównoburza.. Kupił vadery, chłopak był zadowlony wrzucił zdjęcia, żeby się pochwalić, ale sprzedający go zrobił w chu.. no to trudno. Już w m3 pokazał, że zna się na rzeczy więc, nie rozumiem bo po co tak po nim jechać, jak po pierwszym lepszym.. Ja kibicuje temu e36 i myślę, że będzie robiło rozpierdo... jak e46 m3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele bym dał by mnie było stac na taką niedopracowaną m3 ... Powoli zaczynam rozumiec wielu ludzi którzy o forum syndykat piszą że jest tu spina . Do tej pory aż tak tego nie widziałem ale temat cabrio fiśka idealnie pokazał mi o co tu kaman. Auta autami - oczywiście świetne grube projekty nad którymi można sie spuszczać i taka prawda ale ludzie jednak potrafią popsuć wszystko inne czyli atmosferę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odpierda...la ja się pytam? Może wróćmy na normalny tor? Same pociski lecą... To już nawet nie jest smaczne... Nawet tu na syndykacie...

 

PS.

Co do vaderow to Fisiek pewnie się cieszył jak ugadał się na te vadery i chciał się pochwalić ale widzisz masz nauczakę bo tak jak napisał HT teraz wstyd bo ich nie masz a druga sprawa to może typ jest z forum i wyczytał że się tak nimi jarasz to Co teraz cenę podbije bo chcesz je nade wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Vaderow juz temat byl ugadany. to ze zrobil mnie w Chu.a dobry kolega z forum to juz inna sprawa sam mi zaproponowal ze jak mu dam 4 kafle to moge je zabrac wiec spoko powiedzialem zeby podal mi nr konta to mu przeleje. powiedzial ze nie nie ze za tydzien bedzie to mi zadzwoni i powie abym przyjechall bankowo maialy byc moje ale dzis jak zobaczylem aukcje na OLX i mu napisalem to sciemnial ze Bada rynek buhaha niech se wsadzi je gleboko w du** ;) a High Tech co do zdjec Vaderow to niestety te zdjecia najpierw mi wyslal bo go prosilem aby mi zrobil foty konkretne i to juz przedwczoraj a ze je dzis dodal do aukcji to juz inna sprawa..Spalil bys sie ze wstydu mowisz jak Baba?? ja przyjolem to na klate bo jestem facet i kolo sakfy mi to lata. ;) a poza tym czemu mial bym sie spalic? ze dodalem foty vaderow ktore jednak nie wypalily z nie mojego powodu..ja nie jestem z tych ktorzy cos mowia ze maja a jednak sie okazuje ze nie ma nic ;) u mnie slowo swiete. Pozdro byku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 2017 już w lutym możemy nazwać Renesansem Syndykatu, forum żyje jak za starych dobrych czasów

czy to nie jest piękne :) kiedyś tak robiło sie selekcje, ktoś wytrzymywał ktoś nie, presja umacniała :P

 

 

 

Co do Vaderow juz temat byl ugadany. to ze zrobil mnie w Chu.a dobry kolega z forum to juz inna sprawa sam mi zaproponowal ze jak mu dam 4 kafle to moge je zabrac wiec spoko powiedzialem zeby podal mi nr konta to mu przeleje. powiedzial ze nie nie ze za tydzien bedzie to mi zadzwoni i powie abym przyjechall bankowo maialy byc moje ale dzis jak zobaczylem aukcje na OLX i mu napisalem to sciemnial ze Bada rynek buhaha 

niema szans na dogadanie ostatecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUJON, przypomnę Twoje słowa z innego tematu 'Prędzej pożałujesz, że się urodziłeś, jak się doczekasz klepania po ramieniu na syndykacie'. Brutalne, ale ten temat w opór wszystko potwierdza ;). Nie każdy by wytrzymał presję.

Fisiu, będziesz żałował B20, ale ja się nie znam podobno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tej marce przyjęło się, że każdy musi mieć co najmniej 2.5 i co najmniej 6 cylindrów bo inaczej to nie BMW? Nawet jeśli ktoś nie czuje potrzeby większego motoru i taki w zupełności mu wystarcza.

 

Jak to nie wiesz? Bo każdy chce w ten sposób się dowartościować  :-P Fisiek wie co robi i jak na razie jego auta dodam żeby nie było - na zdjęciach - robią wow. A wszystkim i tak nie dogodzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się wypowiem:

 

1. swap - od pierwszego postu jest że będzie swap na 2,0 bo więcej nie trzeba. A wy tu jakieś afery robicie- znając Konrada jak mu będzie 2.0 za mało wsadzi większe serducho jego wola- opinie można wyrazić ale jak 100 razy piszez że chce 2.0 nie ma co go na siłę uszczęśliwić.

 

2, springi - chce to ma- a poza jak się jego Pani przejedzie pare km i jej pupę obije plomb wypadną (jeżeli rzeczywiście jest taki beton) to będzie wracała ze zlotu m3 a Fisiek cabrio - jak po tym nie zmieni znaczy że jest zadowolony :-) 

 

3. vadery - tak się kupuje rarytasy w PL - ktoś se cenę rzuci póżnej się mu POLACZEK włączy i cena hop do góry. PS - ADI na allegro wystawił za 5k vadery. 

 

4. m3  widziałem jest piękna-nowa nie nie jest i nigdy już nie będzie a jak ktoś będzie się chciał przyczepić itp zawsze coś znajdzie- sam znalazłem 2 drobiazgi o czym właściciel wie ale i tak jest to chyba najładniejsze auto jakie widziałem- gdzie każdy prócz Binia spuszczał się nad autem np Arletki gdzie też można było przywalić się do kilku mega głupich niedoróbek :- ) . Przy m w ciągu roku cały czas coś się działo/dzieje i pewnie to nie koniec.

 

 

 

 

Fisiek nie pękaj Mordo :-)

 

 

 

 

PEACE and LOVE EVERYBODY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadne jaja z tymi fotelami :(  No cóż gdzieś pewnie na świecie żyje kupiec za tą cenę. Jak wystawiłem hardtop do e36 za 3400 plnów to byłem przygotowany, że takiej ceny nie uzyskam ale po tygodniu kupiec zakończył aukcję, wpłacił kasę i hardtop spakowany czeka na odbiór. A jedzie na Słowację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...