Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Fisiek, Ciebie akurat mozna zrozumiec, cabrio masz do letnich przejazdzek w słoncu dla przyjemnosci, a do zapierdalania masz eme, masz wybor, ale nigdy nie zrouzmiem ludzi ktorzy wkładja worki pieniedzy, biora kredyty na mody a nie jezdza tym samochodem, o On do tego słuzy!! do codziennej jazdy maja pande w gazie zeby tylko jak najmniej paliła, ja mam e36 b28, zwykle z wydechem eisenmanna, nie jezdziłem nia tydz bo akurat jeździłem z kims do pracy, dzisiaj wrociłem o 20 z roboty tylko wszedłem do domu to wziałem kluczyki i poszedłem jezdzic, je***o mnie to ile wachy pojdzie czy cos się sp***doli czy nie, jak się sp***doli to się zrobi i dalej będę jeździł, deptałem ja ile wlezie, i nie chodzi o stanie w miejscu jak idiota i palenie, tylko o mocna jazde, to dla mnie za***ista frajda czuc jak ten samochod się prowadzi i za***rdala, słyszeć wydech eisa jak wydziera jape, nie wyobrazam sobie mieć bmw które nie jeździ przez rok a później pojechać nim na zlot i dalej do garażu i szalonej pandy z gazie, rozumiem, ze można mieć tanszy do jazdy do pracy ale wracałbym do domu i szedł po bmw żeby chociaż zrobić rundke, w zadnym innym samochodzie tego nie czuje, dla mnie to jest pasja do tych samochodow a nie tylko popisywanie się na fb i innych gownach jaki nie jestem za***isty bo mam bmw w germanie ale nim nie jezdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawita M52B20 wiec nie bede zapierdalal... i nie zamierzam wkladac wiekszego silnika bo nie jest to auto do zapierdalania tylko do jezdzenia na zloty ;) wiec springi beda jak znalazl ;)

Nie chce się pr***ieprzać, ale jaki jest sens zamiany 1.8 na 2.0?

Wywalac chajs dla marnych 30KM, silnika który i tak sobie nie radzi z ciężkim cabrio? Jeśli swapowac to na dużo mocniejsza jednostkę, albo wcale jeśli auto ma służyć do cruising-u.

Co do springow to się nie wypowiadam, bo są mi tak samo obce jak rurki :)

Fisiek fajne auto, nie spierdol go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się pr***ieprzać, ale jaki jest sens zamiany 1.8 na 2.0?

Wywalac chajs dla marnych 30KM, silnika który i tak sobie nie radzi z ciężkim cabrio? Jeśli swapowac to na dużo mocniejsza jednostkę, albo wcale jeśli auto ma służyć do cruising-u.

Co do springow to się nie wypowiadam, bo są mi tak samo obce jak rurki :)

Fisiek fajne auto, nie spierdol go

Ale ja nie wydaje kasy na silnik bo mi taki zalega. wiec sam rozumiesz... co tu moge sp***dolic wkladajac 2.0? nie czaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ludzie zluzujcie, przecież gość jak widać nie jest z pierwszej łapanki. Przecież jest tu na forum, znamy go z innego projektu, wie co robi. 

 

HT chciał zrobić sobie biznes na koszulkę i ot całą afera. Zluzujcie, serio :)

 

 

Fisiu, kozak koło, nieźle całość się zgrała! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...