Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko da rade ale.....

Oby nie było kosmicznych negatywów

Moim zdaniem 3 cale i 6.5 +0.5 i było by gitara

Arass ma 11 ale ma inne et a et to podstawa

Zresztą dla mnie szerokość nie ma znaczenia ma to być spakowane

Te toczenie rotora i tarczy mi się nie podoba

Jestem nad zostawieniem OEM tak jak było niech zostanie

Nie rób customow spróbuj spasowac to bez toczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no qrwica mnie bierze. wiec wam wylicze ET!!! felga 10 cali przeliczajac na cm jest dokladnie 254mm podzielic to na polowe czyli wychodzi 127mm  do tego trza wyliczyc ile cm jest od wewnatrz rotora do bebna. wiec wyszlo 135mm a wiec: odejmujemy od 135mm minus te 127mm czyli rowna sie  8wiec ET 8 !!!!! i tak samo jest z 9calowa felga wyszlo ET 20 !!! sluchac sie nie chce juz o tych ET! nikomu sie qr** nie chce wyliczyc a kazdy sie sprzecza!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trwa ostra dyskusja więc postanowiłem i ja wtrącić swoje 3 grosze. Jako posiadacz felg o rozmiarze 10j et 15 dysponuję takimi fotkami, które zaraz Panowie tutaj zobaczą w temacie. Otóż u mnie wygląda to tak 

UWVHynu.jpg

Idźmy dalej po zobaczeniu fotki którą załączył Masher gdzie wystaje 10j et12 u Pana Fiśka poszukałem u siebie podobnego zdjęcia i oczywiście takie znalazłem więc teraz czas na pojedynek: 

10j et 12

7o4Gu3y.jpg

VS

10j et 15

Rz3R3mr.jpg

Różnica w wystawaniu kół = 3 MM. 

Wybitnym wzrokowcem nie jestem, ale na moje "łoko" tu jest zdecydowanie więcej jak 3mm.
Fisiu nie denerwuj się na mnie, jeszcze nie raz napijemy się jakiegoś specyfiku, ale ja jestem również zdania, że Twoja felga nie może mieć takiego ET jak mówisz bo za bardzo wystaje  piwo 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trwa ostra dyskusja więc postanowiłem i ja wtrącić swoje 3 grosze. Jako posiadacz felg o rozmiarze 10j et 15 dysponuję takimi fotkami, które zaraz Panowie tutaj zobaczą w temacie. Otóż u mnie wygląda to tak 

UWVHynu.jpg

Idźmy dalej po zobaczeniu fotki którą załączył Masher gdzie wystaje 10j et12 u Pana Fiśka poszukałem u siebie podobnego zdjęcia i oczywiście takie znalazłem więc teraz czas na pojedynek: 

10j et 12

7o4Gu3y.jpg

VS

10j et 15

Rz3R3mr.jpg

Różnica w wystawaniu kół = 3 MM. 

Wybitnym wzrokowcem nie jestem, ale na moje "łoko" tu jest zdecydowanie więcej jak 3mm.

Fisiu nie denerwuj się na mnie, jeszcze nie raz napijemy się jakiegoś specyfiku, ale ja jestem również zdania, że Twoja felga nie może mieć takiego ET jak mówisz bo za bardzo wystaje  piwo 

 

Zdejmij ten 3 calowy rant a zaloz 4 calowy tak jak to mierzylismy na tym 4 calowym wtedy zobaczymy czy wiecej bedzie ci wystawalo czy mniej...dodaj se 1 cal rantu czyli 2.5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze raz (u Avusa jest kąt taki jak u mnie - max na ori mimośrodzie okolo 3.5°) foto zrobione pod innym kątem jest (dla bardziej spostrzegawczych)

 

 

Fisiu co Ty piszesz to juz czytac nie moge - bez znaczenia jaki avus ma rant, skoro piszemy o ET i szerokosci felgi, poprostu probujemy Ci wytlumaczyc ze nie jest mozliwe ze masz 10J ET12 czy tam ET8 bo juz sam sie pogubilem.

 

Dla mnie daj Ci Panie mozesz miec nawet i 11J ET25 - poprostu stwierdzam fakty, ze albo zle liczysz, albo zle pomierzyles i tyle

 

nie dam rady dzisiaj bo bym zaraz pojechal do Ostrowca i to zmierzyl, przy okazji kopa Ci sprzedał !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh nie chce mi sie juz pisac na ten temat.. wiec czemu kazdy sobie sam nie zmierzy i wyliczy?! chyba to nie jest takie trudne wiec sobie przeliczyc ile mm ma 10 calowa felga. potem od rotora do bebna mam 135mm wiec czekam na DANE...cos ktos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I otoz to wiekszy kat i mniejsze ranty. ;)

Fisiek Ty nie rozumiesz nawet co to jest ET

 

Avus napisał:

 

10J ET15

 

Ty napisałeś

 

10J ET 12, ale on ma rant 3"

 

To nie wazne - ważne, ze niby ET rozni sie 3mm, a okazuje sie ze rozni sie w choooj !!

 

10J ET15 na 2.5" rancie i 10J ET15 na 4 calowym rancie zawsze bedzie tak samo wystawac - rozumiesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale skoro Fiśkowi wyszła felga szeroka na 10" gdzie u Fiśka cal tj 2,45 a w rzeczywistości cal to 2,54 to tutaj jakaś matematyka wyższa odchodzi bo z tych danych wynikałoby że Fisiek nie ma nawet 10" a jakieś 9,5 a w rzeczywistości wystaje faktycznie jak 11". Jaki wniosek ? ćwiara wstawiona i do tego Anglik jak u Arassa :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to proste liczenie. Pytanie czy dobrze zmierzyłeś?

Odległość od rotora do kołnierza czy do krawędzi bębna?. Bo jesli do krawędzi bębna to nie masz 10j szerokosci tylko więcej

DOBRZE ZMIERZYLEM 

 

no ale skoro Fiśkowi wyszła felga szeroka na 10" gdzie u Fiśka cal tj 2,45 a w rzeczywistości cal to 2,54 to tutaj jakaś matematyka wyższa odchodzi bo z tych danych wynikałoby że Fisiek nie ma nawet 10" a jakieś 9,5 a w rzeczywistości wystaje faktycznie jak 11". Jaki wniosek ? ćwiara wstawiona i do tego Anglik jak u Arassa :P

kUJON JUZ NIE PITOL POMYLILEM SIE O JEDNA CYFRE ALE SPROSTOWALEM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...