Skocz do zawartości

[E36] Cabrio Fisiek


Fisiek

Rekomendowane odpowiedzi

przód zbyt wystaje względem tyłu ( oczywiście oceniam tylko z foto ). Camber na przód, położyć koło...A z Tyłu zaczął bym od max pochylenia na śrubie, rolka rantu wewnętrznego nadkola ( pamiętaj o wcześniejszym usunięciu konserwacji z wewnątrz rantu ;) ) . Springi od Helmuta bardzo dobry wybór ale do tego trzeba jeszcze amortyzator który będzie trzymał na "odbiciu" , przy chinczyku to Ci może nawet sprężyna wypaść z gniazda przy większej "hopce"  ;) Generalnie auto robi na mnie duże wrażenie, kolor zdecydowanie tu wygrywa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba jako jedyny tutaj dałbym na tył ranty 3,5" a nie kombinował bo wg mnie pokraka nieunikniona...

dokładnie, i do tego bęben o te pół cala szerszy, aby było nadal 10J. rolka kozak, kolor mega i jak to zgrasz to będzie kosmos. no i lusterek nie zmieniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiu a ja popieram Kujona. Wg mnie te 3.5cm bedzie ciezko schować, a wręcz z zachowaniem dobrego smaku może to okazać się niemożliwe

 

no chyba że mówimy o takich kalekach jak na foto (moze nie dosłownie) :)

 

Alex_Huston_e36_Camber_stance-8.jpg

 

 

ja bym pasował koła do budy, a nie odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiu kołem się mega jaram, ale to już wiesz :P a co do wystawania tylnych kół to u mnie na wiosce remontują przystanki, więc trochę blachy jest na wydanie, powiedz to Ci trochę zarezerwuje i sobie podlecisz i u Mashera się wstawi "przystanek" i będzie w pyte i wszystko wejdzie bez negatów, jeszcze rantu będziesz musiał dorzucić    :twisted: a tak na poważnie skoro "starzy" wyjadacze syndykatu mówią, że nie wejdzie to mają rację przecież kto jak nie oni próbowali wrzucać kiedyś takie koła  :-P dawaj rób pokrake jak słynna Alpina , wtedy i 1.8 będzie ładnie gubić trakcje  piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. dajcie mi to spasowac najpierw. pisze wielkiemi literami W MOJEJ E46 M3 MIALEM TAK SAMO. WYSTAWALY MI KOLA PO 3CM ZROLOWALEM NADKOLA ZROBILEM LEKKIE KATY I CO?? JEST IDEALNIE NA STYK. juz dzialam rotor idzie na CNC 4mm zetne.  nadkola do zrolowania.  wachacze zakupione do negatywow.  PANOWIE TO KOLO WYSTAJE 3.5CM POTRZEBUJE SCHOWAC TYLKO 2.5CM WIEC JA WIEM ZE BEDZIE DOBRZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejść to może i wejdzie, ale czy tym będzie się dało po ludzku jeździć to już inna sprawa. Potem powstają takie chore akcję, że np podczas parady na Germanfest ktoś nie może zabrać jednego pasażera do samochodu "bo mu będzie obcierać" - nie o taki Syndykat walczyliśmy ! A pomijając już to , to moim skromnym zdaniem 4" rant w 17" kole i budzie E36 nie wygląda już za estetycznie. Gdyby tam było 3,5 na tyle i dobre spasowanie to jestem pewien że ten kabriolet będzie cycki rwać ! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fisiu, tak jak rozmawialiśmy. To można ładnie spasować.

NIKT NIE MÓWIÅ, ZE MA BYĆ ÅATWO...

Do 02ki tez nikt nie wsadził 9j 15" a dla chcącego nic trudnego... 3 miesiące drapania po głowie i wlazło bez psucia budy i robienia karykatury ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie mieszajcie już Fisiowi w głowie

 

to koło wystaje 4.5cm i nie da się go sensownie spasować ni chooja

 

wczoraj mierzyliśmy, cudowaliśmy i nie będzie smacznie

 

Rant w aucie zrolowany tak jak powinien być i jak widać jeszcze kątów ciut za mało

 

20170121_225907_zpsgvnr9mee.jpg

20170121_225843_zpskjjm954s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. taka prawda staralismy sie aby bylo dobrze. ale nie dalo sie poprostu. Nawet NIE JEDNA 0.7 pekla przy medytowaniu i spieraniu sie :Pa mialem malutka nadzieje. no nic ranty 4 calowe juz sprzedane w ciagu chwili ;):P jutro zamawiam nowe ranty na tyl pojda te 3 calowe co byly na przodzie a na przod beda nowe 2.5. :D dzialamy dalej nie ma ;ipy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym robił  9,5 na przód na tych 3 calach co masz i 10,5 na tył na 3,5 calach ( ewentualnie 11 ale nadal na 3,5 cala rantu ) Piszę to na swoim doświadczeniu, ja tak mam i według mnie lepszej konfiguracji do e36 po prostu NIE MA !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bartas zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...