Skocz do zawartości

[E30] Cabrio 325 --> Lechu


Lechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a do e36 cabrio podejdzie czy juz nie bedzie pasowal? :mrgreen:

hehe domyslamy sie domyslamy :mrgreen:

 

 

PS.

moim zdaniem do e30 jak i zarówno e36 ładnie ten kolor podchodzi jeszcze w połaczeniu z jasnymi srodkami wyglada obładnie

 

OT

Orientuje sie ktos jaki to kolor dokladnie z tego porsche oraz zblizoną cene za litr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te pierdółki to tak naprawde kropla w morzu rzeczy jakie zaplanowałem zrobić w sezonie zimowym. Aktualnie zdziera sie konserwacja nadkoli i progów, następnie przyjdzi epora na całą podlogę, także jest co robić, a pi***ołki przyjdą na sam koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym w sumie usunal tylko to co jest naruszone, konkretnie wymyl karcherem z ciepla woda, poczekal az wyschnie, przegladnal czy nic nie pominiete ew poprzecieral, nitro na odtluszczenie i jakis dobry baranek na calosci... szkoda zdzierac jak stara konserwacja jest dobra i chyba lepiej jest ja poprawic ew uzupelnic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda zdzierac jak stara konserwacja jest dobra i chyba lepiej jest ja poprawic ew uzupelnic....

 

uwazam podobnie jak kolega...

 

pozatym swietne masz autko, wrzuc wiecej zdjec......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....pasażerki :twisted::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Pora odświeżyć temat.

W aucie brak konserwacji na nadkolach,progach, tylnym pasie, oraz podłodze tak jak widać. Zostało już tego niewiele. Na dniach zbiornik leci "out" i dalej szlifowanie, następnie spawanie, oraz powoli robienie nowej konserwacji. Widoczne ślady rudego to w większości powierzchowne ślady, jednak jest też kilka poważniejszych.

 

26108089.jpg

86064894.jpg

54612911.jpg

19640969.jpg

70834587.jpg

79668077.jpg

51456921.jpg

97393450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...