Skocz do zawartości

E21 315>318IS


mariusz963

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,
Po długich poszukiwaniach wąskiej e30 po oglądnięciu kilku sztuk, natrafiłem na ogłoszenie e21 długo się nie zastanawiałem, złapałem za telefon prawie godzinna rozmowa z właścicielem i rezerwacja. W sobotę z samego rana udaliśmy się w trip 370 km w jedną stronę, dojazd na miejsce i moim oczom ukazała bardzo fajna sztuka. Na pierwszy rzut oka już trochę stała pod drzewkiem i wiedziałem, że jest moja.  Byłem mega poddenerwowany, czy w ogóle dojedzie o własnych siłach, ale pierwsze kilometry dały mi pewność czym jak nie nią. Cała trasa 130km/h + wyprzedanie na autostradzie bajka. Dojazd do domu i czyszczenie kompleksowe.
 
Z wyposażenia posiada brązowe szyby, dokładka przód pfeba, progi i tył zendera, aaa no i silnik m42b18.
 
Plany:
Wydech 
Custom gwint ( Może znacie kogoś kto mógłby go zrobić??)
Jakieś koło 16'
Być może ściągniecie wszystkich dokładek i dołożenie małej ori dokładki.
 
Za rok będę chciał zrobić lakier i może podłubać ISa, albo zrobić swap na m20b25
 
IMG_0940_zpsazldfhdn.jpg
 
IMG_0941_zpsut2zb8gb.jpg

IMG_0942_zpskpvwwwct.jpg

IMG_0944_zpsnu69f87r.jpg

IMG_0945_zps12alq1ss.jpg

IMG_0943_zpswzpvg8qf.jpg

Jako, że nie mogłem jeździć nią ze względu na gumę przepływki, oraz tą ohydną gałkę na szybko w ASO kupiłem gumę, a gałkę zamówiłem, niestety przez moją nieuwagę kupiłem dla 4 biegów, ale i tak będę szukał czegoś w drewnie jak i kierownicy.
  IMG_0951_zpsjwlmdcgy.jpg
IMG_0952_zps8thwxvoo.jpg
 
Ogarnąłem antenę elektryczną bo nie chciała działać   :yeah:  
 
IMG_0953_zpslhoxqfly.jpg
 
No i te moje car audio :P
IMG_0955_zpssffdpi9w.jpg
IMG_0956_zps7ba9yjvr.jpg
.
 
Silnik jest w dobrej kondycji, poza wyciekami muszę to ogarnąć niedługo.

 
 
Kilka dzisiejszych zdjęć:
DSC_0627_zpsrkwg42dw.jpg
DSC_0617_zpsepy15hgt.jpg
DSC_0608_zpshgvf2znn.jpg
DSC_0605_zpsbczlhegm.jpg
DSC_0617_zpsepy15hgt.jpg
 
Co do komory to jeszcze jej nie pokaże ze względu na to, że nie do końca mi się podoba.
Jak ją ogarnę to pokaże przed i po pracach.
 
Teraz mam rozkminę, czy nie ściągnąć wszystkich dokładek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładki wyrzuc, zdejmij lub wrzuć na strych

 

albo skompletuj całość jednolitej firmy.

auto fajne 

jak Grabek pisze miejmy nadzieje że pod dokładkami zastaniesz tylko syf do wyczyszczenia ;)

 

 

Najgorsze jest to, że strasznie nie podoba mi się przednia dokładka zendera i jak na razie mam dwa pomysły, pierwszy to znalezienie przedniej dokładki BBSa, a drugi to demontaż wszystkich dokładek.

 

Plan jest na gwint i na rolkę ale będę celował w coś typu Ronala Aero w 16 calach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...