Skocz do zawartości

[E61] 545i by Szyha


szyha

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie gleby to się zgadzam w 100%, wygląd pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza tył przez to dziadowskie nivo. Jest to codzienny dupowóz, lecz można znależć złoty środek pomiędzy gleboszuraczem a komfortem.

Nie jestem przekonany za bardzo do jakiegoś kitu, nie podpasuje mi w 100% i będę się tylko denerwować. gwint albo wcale. tylko jaki ?

 

Te worki z rantem w tej budzie wydają się mniejsze niż np. płaskie stylingi. mogłoby to być 20 cali ;)

 

 

Szyha a wydech z Mg kiedy zakładasz? Ja się nasluchalem wczoraj na germanfescie i muszę coś wymysleć :-)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

 

wydech spadł na dalszy plan z powodu uszczelniaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gleby to się zgadzam w 100%, wygląd pozostawia wiele do życzenia, zwłaszcza tył przez to dziadowskie nivo. Jest to codzienny dupowóz, lecz można znależć złoty środek pomiędzy gleboszuraczem a komfortem.

Nie jestem przekonany za bardzo do jakiegoś kitu, nie podpasuje mi w 100% i będę się tylko denerwować. gwint albo wcale. tylko jaki ?

 

Te worki z rantem w tej budzie wydają się mniejsze niż np. płaskie stylingi. mogłoby to być 20 cali ;)

 

 

 

wydech spadł na dalszy plan z powodu uszczelniaczy :)

 

Nie myślałeś kupić sprężyny na przód i obniżyć nivo komputerowo? Ja to rozważam własnie w e61. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś kupić sprężyny na przód i obniżyć nivo komputerowo? Ja to rozważam własnie w e61.

Same sprężyny nie wystarcza, poza tym myślę że nie będę zadowolony z braku możliwości regulacji.

 

Najchętniej to bym przygarnol gwint na sam przód jak na ten moment..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Chciałbym sobie zobaczyć jak te worki leżą na E61 a tu dooopa, fotki nie działają :(

Wrzucisz raz jeszcze?

odnowie fotki w wolnej chwili.

 

Dobry zakup, jaki wziąłeś cichy?czy ten głośniejszy?

 

Pozdro

wziolem glosniejszy :)

 

cichy to ponoc prawie seria, wiec nie ma najmniejszego sensu go zakladac

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

mała aktualizacja w temacie, silnik silnik zaczął spalać ogromne ilości oleju zaraz po jego wymianie, auto pojechało do kliniki do Tomaszowa, okazało się, że jest porysowany cylinder 5,  więc grubsza sprawa.

zamieściłem ogłoszenie w dziale giełda odnośnie silnika,

poza tym chciałbym się poradzić, co dalej robić, wymiana silnika , bloku, czy naprawa tego co jest ?? sprzedać jako uszkodzone ? a może wstawić co innego lol.

kończą mi się siły do tego auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...