Skocz do zawartości

[E36] Junior 323 Coupe


Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nadszedł czas i na mnie by pochwalić się swoją dziecinką...

BMW E36 323i Coupe M52B25 z grudnia 98 roku.

Auto przyjechało od zachodniego sąsiada zimą tego roku.

Pełny M-Technic, Kolor Avusblau, siedzenia Sportsitze półskóra Alkantara, pełny komputer, Klimatronic, Czarna podsufitka...itp..itd...

 

Mam już kilka planów i projektów którymi bedę chwalił się na bierząco.... na początek polecą lampy tył i zastąpią je org z białym kierunkiem :-P Pozatym w pierwszej kolejności dojdą takie detale jak gleba i felga... ale o tym już w kolejnym poście...

 

A tak wygląda na nieudanych zdjeciach marnej jakości. Postaram sie to wynagrodzić w przyszłości:

 

20969243gy4.th.jpg

 

39901186be4.th.jpg

 

70910424oo3.th.jpg

 

12243636fz5.th.jpg

 

66647170tn0.th.jpg

 

dsc00534fx0.th.jpg

 

13349579vj7.th.jpg

 

65600033ab1.th.jpg

 

53318011bb5.th.jpg

 

88620109ec9.th.jpg

 

W przyszłości bedzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

mody wizualne do lansu mi wiecej mocy nie potrzebne... narazie lampy tył zmienionie na org m3, a w tygodniu beda robione dwa tylne błotniki na ostro pod 10" ;] no i chwilowy zastoj z polerka ale juz blisko efektu koncowego...

a felga wyglada narazie tak

 

dsc00721np5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Juniorze.Dawaj na bierząco zmiany bo autko naprawde godne uwagi.Piekny okaz na zrobienie pieknego germanca.W tym kolorze w coupe nie mialem okazji u nas obejzec dobrze zrobionego germana .Jak by co masz pod reka mistrza w tej dziedzinie swojego brata wiec juz jestem pewien ze wyjdzie autko naprawde dobrze zrobione.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sentyment do Hammana.Moim zdaniem zrób tak.Na ten sezon hamman.Po sezonie go sprzedaj i za nie zrób z oz futur na przyszły sezon mega rozmiar 9 albo 9,5 z przodu i 10,5 tyl w max polerce.bedziesz mial na to cały sezon i zime i zobaczysz bedzie grubbbboooo.Tak zrób Juniorze.Nie sprzedawaj ozetów bo sa piekne jeszcze z płaskim deklem.Pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bedzie fajnie . Od czego ma sie starszego brata? :lol: Koncz hamany i zakaldaj oz sie doczekaja jeszcze meskiego wyglady . Musza dojrzec dopiero zalozysz hehehe. Hamann to najpiekniejsza felga z 1tlg i moze nawet konkurowac z oz.

 

Ps. a pomyslec ze te oz byly kiedys moje. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...