Skocz do zawartości

[E46]Japan Red Sedan 320i by wUodek


wuodek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mnie się akurat te felgi spodobały. Co do rotoru to chyba jednak pozostanie w czarnym połysku tylko go oddam do malowania bo poprzedni właściciel chyba je malował w garażu pędzlem :D Felgi zostaną ze mną na pewno przez sezon 2017 a na sezon 2018 zobaczymy jak będzie z gotówką i pomysłami bo tych akurat mam dużo :)

Najbliższe plany to: dekory będą oklejane włóknem carbonowym, czekają też graty na dołożenie elektryki do tylnych szyb. Na koniec zimy wpadnie wydech końcowy z MG Motorsport. Myślę też o oklejeniu włóknem węglowym dyfuzora i dołożeniem karbonowego splittera. Od wiosny zaczynam zbieranie gotówki na anglika z M54B30 bo chciałbym na jesień zrobić swapa.

 

Ma być czerwono-czarny bandyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zbierania gratów ciąg dalszy...

 

Wydech MG Motorsport, wersja street.

 

1.jpg

2.jpg

 

Prezent od żony pod choinkę :)

1.jpg

2.jpg

 

Prezent od żony na urodziny :)

1.jpg

 

Prezent od znajomych na urodziny :)

Rękawica z wełny australijskich owiec :D

2.jpg

 

Kupiłem też akumulator Tuborg Silver Calcium 80ah 780A bo stary fabryczny zdychał i jednego Nanciąga 215/35 na przód bo aktualna jest spalona przez jazdę na kapciu.

 

Jeszcze na poczcie leży najwyższy moduł świateł SW 4.5 i krótka gałka m-pakietowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...