Skocz do zawartości

[E46]Japan Red Sedan 320i by wUodek


wuodek

Rekomendowane odpowiedzi

Również uważam że trochę w złą stronę zaczyna to iść, zamiast tych śmiesznych dokładek czy kierownicy z Type-R wolałbym kesz przeznaczyć na przyzwoite koło/zawias i dobre spasowanie zamiast odziać auto w performens z jak pułki w TESCO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Przód 8.5J ET15

Tył 10J ET15

Między zaciskiem a rotorem jest dość dużo miejsca więc na przód wpadną heble z 330i a na tył z 328i i nawiercane tarcze tak żeby to ładnie wyglądało.

Z tyłu chcę kąty zrobić więc felga wystaje 17mm bardziej niż poprzednia w której wystawał tylko rant. Ewentualnie jeszcze dam zrolować  ranty w błotniku jak będzie potrzeba.

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KUJON napisał:

bardzo mnie dziwi to co piszesz bo Puniek to koło chciał niegsyś wpakować do E46 cabrio i na hamulcach z 330i nie było szans bo przód wystaawał ze 3cm od błotnika jak nie wiecej. 

Mam w garażu zaciski z 330i i jak przykładałem do moich to nie są o wiele grubsze ale dla pewności zamienię zaciski i spróbuję założyć felgę. Może być jednak tak jak mówisz bo styling 32 16 cali pasuje do 3ER z wyjątkiem 330 i M3.

 

 

Na seryjnych kątach da się tą tylną felgę schować o 15mm czy jednak muszę cambery kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech to wielki +!!! Napewno będzie mega grał. 

Koło jest też za***iste tylko pytanie czy to jakoś sensownie upchniesz. 

Na minus to kierownica ale to już chyba wiesz. 

Wiele pracy w to auto wlożyleś więc to się chwali.  Napewno będę zaglądał do tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe na tych customach zjadlem zeby. wiec w ku*** ciezko ci bedzie to spasowac. albo minimalne ranty i dystans albo srednie ranty i zmienic zaciski na jakies inne. u mnie w M3 dzialalem cuda stoczylem nawet konkretnie rotor tam gdzie ocieralo i zacisk i sam zacisk przyszlifowalem.;) nadal twierdze ze najebalo sie Tych stylingow 32 w customie jak mrowkow. dziwie sie tylko ze zdecydowales sie na to kolo mimo ze jest ich juz ogrom na syndy ;) na moje oko ten tyl wystaje ze 3cm. katy beda przesadnie wtedy. u mnie w m3 mniej wystawaly i ledwie upchnolem z rantami 3.75. teraz mam rotory robione po mojemy z innym osadzeniem glebszym wiec wsadzilem ranty 4 beda rowno z nadkolem lecz przod zamienilem na 2.75 i 0.5cm dystansiku aby nowe tarcze i klocki upchac. zauwazylem ze spierolone masz przetoczenie rotora tam gdzie osadza sie rant bardzo szpiczaste i kijowo to wyglada. ja w swoich zaokraglilem jak profi robota. mniemam ze sandal swoje brudne paluchy maczal w nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Fisiek napisał:

hehe na tych customach zjadlem zeby. wiec w ku*** ciezko ci bedzie to spasowac. albo minimalne ranty i dystans albo srednie ranty i zmienic zaciski na jakies inne. u mnie w M3 dzialalem cuda stoczylem nawet konkretnie rotor tam gdzie ocieralo i zacisk i sam zacisk przyszlifowalem.;) nadal twierdze ze najebalo sie Tych stylingow 32 w customie jak mrowkow. dziwie sie tylko ze zdecydowales sie na to kolo mimo ze jest ich juz ogrom na syndy ;) na moje oko ten tyl wystaje ze 3cm. katy beda przesadnie wtedy. u mnie w m3 mniej wystawaly i ledwie upchnolem z rantami 3.75. teraz mam rotory robione po mojemy z innym osadzeniem glebszym wiec wsadzilem ranty 4 beda rowno z nadkolem lecz przod zamienilem na 2.75 i 0.5cm dystansiku aby nowe tarcze i klocki upchac. zauwazylem ze spierolone masz przetoczenie rotora tam gdzie osadza sie rant bardzo szpiczaste i kijowo to wyglada. ja w swoich zaokraglilem jak profi robota. mniemam ze sandal swoje brudne paluchy maczal w nich?

Tylko pamiętaj że Ty masz M3 a ja chcę wsadzić hamulce z 330i a między nimi jest chyba różnica. Wybrałem styling 32 z tego względu że robi konkretny rozpierdol :)

18 godzin temu, KUJON napisał:

a teraz zassadnicze pytanie kto strugał te customy ? 

Czytaj ostatnie zdanie Fiśka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fakt St32 w customie robi totalny rozpierdziel. i moim zdaniem lepszego Customa dla mnie jak narazie nie ma na 2 miejscu stawiam Styling 21 te 2 sa dla mnie petardy ;) , ale sam zobaczysz ze ciezko bedzie upchac to :P  ale tak jak ci Kujon napisal. Puniek do swojego Cabrio tez chcial zalozyc St32 w customie i oddal odrazu bo nawet nie dalo sie kola zalozyc. przeszkadzaly mu zaciski. a on nie mial M3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...