Skocz do zawartości

[E46] Coupe M-Pakiet OEM STYLE


Owen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mały serwis zimowy. Wpadło kilka gratów do detailingu, filtr powietrza knecht, filtr kabiny knecht, uszczelka miski olejowej erling oraz:

 

OEM Termostat 11 53 7 510 959

OEM Koncentrat do chłodnic 83 19 2 211 191

OEM Śruba spustowa 11 13 1 742 994

OEM Pierścień uszczelniający 07 11 9 963 151

OEM O-Ring wejścia bagnetu do miski olejowej 11 43 7 529 257

 

 

qno30uvmzi08.jpgikpomduk5rou.jpgydsg5n78igl2.jpgrdre3evcu0rb.jpg

a9grgz6bef2s.jpgeh8uiuv1qnws.jpgi2utbl9yfwaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB Natural Look mój faworyt :wytrysk:

 

Ale ona wygląda świeżo, dywaniki w dresingu i skóry tu robią całe wnętrze. Jedynie dekory w karbonicie tu nie pasują :roll:

 

Ja zawsze chciałem mieć dekory black cube. Według mnie pasują idealnie do m-pakietu i takie też były od nowości (S772 Interior strip strips, Alu Black Cube) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan auta powala, kolorystyka też mi się podoba. We wnętrzu brakuje tylko multi i navi i byłoby perfect  8)

 

 

Jak to było z tym liftem w coupe? Twoje E46 jest z października 2003, a kumpel ma z końca grudnia 2003 i ma przedliftowy przód i brak ledów mimo wielu poliftowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan auta powala, kolorystyka też mi się podoba. We wnętrzu brakuje tylko multi i navi i byłoby perfect  8)

 

 

Jak to było z tym liftem w coupe? Twoje E46 jest z października 2003, a kumpel ma z końca grudnia 2003 i ma przedliftowy przód i brak ledów mimo wielu poliftowych rzeczy.

 

Sebas to albo Cię kłamie z rocznikiem albo ma składaka. Jeśli jest faktycznie koniec grudnia 2003 to musi być polift, ledy itd. W moim aucie jest navi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Właśnie ja też ale... Teraz latam na tablecie 7" i możliwość jednoczesnego włączenia AutoMapy + Yanosik rozwiała moje możliwości. Do tego częste aktualizacje tych map rozwiały moje wątpliwości. Już nie mówię o oglądaniu filmów, przeglądaniu netu, itd. Kwestia jedynie, że w przypadku Twojego auta i tak dopieszczonych szczegółów też bym poważnie myślał nad ori bo masz wszystko w pięknym i czystym oryginale. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...