Skocz do zawartości
Owen

[E46] Coupe M-Pakiet OEM STYLE

Polecane posty

Kolejne mądrości.... Lepsze zadbane R4 niż zajechane R6. Ta widać, że jest w pięknym stanie a znaleźć zadbane e46 czy inne BMW z tamtych lat już jest coraz ciężej. Co druga na allegro to stan kolekcjonerski ze 130tys przebiegu i bezwypadkowa. Zmień silnik? Sorry ale takie rady to sobie w d... możesz wsadzić. Nawet nie wiesz do czego mu to auto służy. To auto nie ma 15sek do setki żeby miał problem z normalną jazda. Nieraz czytam te rady i nie dowierzam....

Oczywiście szkoda ze nie ma R6 pod maską. Proszę przeczytać pierwszy post w sprawie modyfikacji. Taki jest zamiar żeby moje e46 było "top serią"

Kolorowe mycie :)

s5buqe.jpgzuo84w.jpgaxeahl.jpg72u5g0.jpg

Panowie, tj syndykat ale sa tu dzialy top seria, pre german i PD wiec auto jak najbardziej tutaj pasuje!i nie róbcie burdlu w tym temacie, tak jak Kujon napisal w top seri liczy sie stan tego auta!

Pozdro

Dywan oraz dywaniki zostały wyprane. Teraz przyszedł czas na skóry. Kupiłem zestaw do jasnej skóry Gliptone i do dzieła. Skóra po wyczyszczeniu i nawilżeniu jest czysta, matowa, miękka w dotyku (du** się nie ślizga) i w aucie unosi się piękny zapach nowej skóry. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Polecam kosmetyki Gliptone! Dywaniki welurowe zostały zamienione na gumowe oryginalne BMW na sezon zimowy. Mimo że auto nie jest użytkowane zimą ale szkoda brudzić świeżo wyprany jasny dywan. Kilka fotek z efektów pracy:

b64anvuo4xnu.jpgqchbxn82r42s.jpg063kyiuqcgwh.jpgxprwly41ylc8.jpg8bq39954acop.jpgu8qhtq4zb1fp.jpg2myo8fmb9bpj.jpga3yyk06zms3r.jpg

Seba ja kiedyś miałem zestaw firmy LEXOL i muszę przyznać że Gliptone jest dużo lepszy. Z colourlock'a też na pewno będziesz zadowolony.

Ale jest wylizana!!! Mega dobra robota. Żal jeździć. Po co tu 3litry jak żal wcisnąć bo to klocki będą pylić i zabrudzą felgi, syf z kół zabrudzi zderzaki i błotniki a owady rozwalą się o maskę, zderzak i szybę  :mrgreen: Czyli kolejny argument żeby nie swapować hehe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.