Skocz do zawartości

[E46] Coupe M-Pakiet OEM STYLE


Owen

Rekomendowane odpowiedzi

Po sprzedaży mojej pierwszej e46 przyszedł czas na kolejną. Musiało być coupe po faceliftingu w oryginalnym fabrycznym m-pakiecie. Po zobaczeniu kilkunastu sztuk (mimo silnika N42 R4) ta spełniła moje oczekiwania. Plan na auto jest taki żeby zachować go w jak najlepszej kondycji. Jedynie co wpadnie to sprężyny eibach pro kit albo H&R. Felgi w przyszłości zostaną zmienione na styling 135 żeby auto cały wyglądało jak fabryczny m-pakiet bez zbędnych tuningów i udziwnień. Wszystkie elementy które wymagają poprawki chcę zrobić na oryginalnych częściach BMW lub w niektórych przypadkach na zamiennikach najwyższej jakości.

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBABD91050PK*****

Type code: BD91

Model: 318CI (EUR)

E-F-R series: E46 2FL

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: N42

Displacement: 2.00

Power: 105 (143 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: A07 - MYSTICBLAU METALLIC

Upholstery code: N6HC - STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2

Prod.date: 2003-10-27

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S8SP Control unit CO2

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S313 Fold-in outside mirror

S338 M Sports package II

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S481 Sports seat

S494 Seat heating driver/passenger

S495 3-point belt head restr'nt,rear middle

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S606 Navigation system Business

S672 CD changer for 6 CDs

S710 M leather steering wheel

S716 Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S772 Interior strip strips, Alu Black Cube

S775 Headlining anthracite

S785 White direction indicator lights

S788 BMW LA wheel, Individual

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

 

 

AhB0Xdo.jpgRoIwMZC.jpggUhqEAz.jpgz1zuxH5.jpgjTuDfXc.jpgrptHjtZ.jpgBE1Zr3I.jpgPFUqx5K.jpgqzeSauE.jpgydoLKjK.jpgkAN55ku.jpgO26mQ7o.jpgPqi5CBs.jpgq9LJ21q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åapka nie dramatyzuj.... Przeciez jest dział Top Seria i myśle ze w tym kierunku Owen bedzie modził to auto. Nie bedzie tu Ta-techników , śmiesznych felg od x5, tylko oryginalne części w oryginalnej m pakietowej budzie e46. Buda zadbana środek tez ładny, wiec nie widzę problemu żeby ta galeria istniała, chyba ze za dwa tygodnie bedzie wisiała w dziale giełda.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åapka popada w skrajność :D W takim razie Bynia galerie tez trzeba usunąć bo sie mija z założeniami forum;D

Nie zaprzeczysz chyba ze ładnie utrzymana seria robi większa robotę niż połowa pseudo germancow?! A Owen tez nie jest świeży i nie spier**oli tego auta;)

I jak zwykle pissssss gajs;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åapka nie dramatyzuj.... Przeciez jest dział Top Seria i myśle ze w tym kierunku Owen bedzie modził to auto. Nie bedzie tu Ta-techników , śmiesznych felg od x5, tylko oryginalne części w oryginalnej m pakietowej budzie e46. Buda zadbana środek tez ładny, wiec nie widzę problemu żeby ta galeria istniała, chyba ze za dwa tygodnie bedzie wisiała w dziale giełda.!

 

Dokładnie o to mi chodzi żeby auto zostało w takiej formie jak zostało stworzone w Monachium z małym obniżeniem. Bez Ta-technixów, MTSów i innych chińskich nerek, rozpórek itp. Coraz mniej takich e46 dlatego taki plan. Nie będzie w dziale giełda bo chcę mieć to auto przynajmniej 3 lata. Jeśli nie jest w tematyce forum można usunąć temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna baza, szkoda, że tego nie chcesz wyciągnąć z niej czegoś więcej niż TOP SERIA.

Środek piękny, pokusiłbym się tylko o wymianę podłogi na czarną.

Ze sprężynami to poleciałeś jak baba, było brać sportline'a od EIBACHA chociaż...

I nie spekulujcie, bo pro kit to 30mm, czyli zwykły m-pakietowy setup.

Na sportline siada ładnie do 19"

 

ps. pierwsze do zmiany to ten zjebany motor, z m54b25 zrobi się fajne autko, jak Ci na mocy nie zależy

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam dywan nic nie da jak zostaną doły i tyły foteli w kolorze  :P

auto naprawdę piękne
ale silnik (nie chodzi że r4), sam szukałem ostatnio r4 budżetówki naprawde założyłem że r4 ale dosłownie każda kulała, a każdy valve miał coś nie tak i każdy sprzedający mówił że pewnie świeca hehe
skończyło się na r6 i tu też fajnie by sie takie coś sprawowało. 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...