Skocz do zawartości

[E30] 325i M-Technic2 by Miro


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

juz za czasów poprzedniego wlasciciela śliniłem sie do tej e30 ale wtedy ewidentnie brakowało konkretnego koła. teraz jest już czad, choć brakuje black nery i gleby. poza tym wrzcił bym ciemny kiernek z przodu. gratuluje, myslałem ze 17 to za dużo w e30, ale jednak jest naprawde pieknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz za czasów poprzedniego wlasciciela śliniłem sie do tej e30 ale wtedy ewidentnie brakowało konkretnego koła. teraz jest już czad, choć brakuje black nery i gleby. poza tym wrzcił bym ciemny kiernek z przodu. gratuluje, myslałem ze 17 to za dużo w e30, ale jednak jest naprawde pieknie ;)

 

Własnie - przód 2cm w dół i będzie idealnie wizualnie i do jazdy. Nera to podstawa, bo chrom zwęża strasznie jakoś tą e30. A kierunki to Miro miał pędzlem maznąć.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a mi sie te kolo jakos tak za duze wydaje... Przez to gleby nie bedzie odpowiedniej,no i tyl musial by wyjsc na zewnatrz,ale sie nie da bo bedzie ocieralo o nadkole na glebie :( . Baza super ale wedlug mnie 16" by tu bardziej pasowala. Takie tylko moje zdanie :P ,wlasciciel zrobi jak uwaza :)

 

PS. Przynajmniej tak mi sie wydaje po tych fotkach co masz z e34 high-tech-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powiem ci ze jak bys je zrobil: polerka rantu i np grafitowy srodek to bylo by lepiej niz na tych rs-ach! :)

 

PS. Jeszcze troche i wiekszym rarytasem beda kultowe 1czesciowe felgi ,niz skrecane...

Wtedy wszyscy beda wracac do 1czesciowek :P

 

Ale i tak mi sie bardzo podoba na tych rs-ach! Szczegolnie na zywo robia robote :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzidziusBMW, ale to tylko na tym forum 3tlg to standard :twisted::twisted:

 

No co Ty - ESIU - nie czytałeś - podobno wszędzie ich pełno i zalały serwisy aukcyjne, a w szczególności RS'y. Teraz 3tlg to jak daewoo, a RS jest niczym lanos, który wyparł poloneza z fso.

 

Miro - weź sprzedaj nam RS'y i odpimpuj sobie borbety, choć jak pamiętam dwa lata temu jak miałem full polerken 9x16 borbet A z płaskim deklem to tez wtedy to były bardzo popularne felgi, mimo tego,że nigdy się nie minąłem z żadnym autem na takich :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...