Skocz do zawartości

[E30] 325i M-Technic2 by Miro


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

a może więcej szczegułów? Wracają RSy? hmm?

 

Taaaa - bo ich się nie docenia, dopóki ich sie nie straci :mrgreen: To by tłumaczyło dlateczego mamy tylu przeciwników RS'ów - po prostu jeszcze ich nie mieli :lol:

 

A co do nerek - bardzo łątwo się je skrobie - ok 15 min sztuka, tylko trzeba znać sposób, praaawdaaa Mirooooo :?: W e30 to pikuś, pomyśl sobie jak ja w e32 szeroki grill skrobałem, to było conajmniej 2 razy więcej zabawy :-D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high-tech ja nie mialem RS'ow ale to sa idealne kola do e30 zawsze i nawet jak sa 15" to mam to w du...... bo mam to co chce karzdy e30'tkowicz :twisted: BBS RS, RM to idealne kolo do e30 najlepiej jakby to powiedzial sebek 16-17" bo 15" to za malo jest he he he :twisted: Wiec czekam co miro zaprezentujesz :roll: A no i moze bys odsprzedal borbety po co maja sie kurzyc jak mi na turasie moga simigac he he he :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może więcej szczegułów? Wracają RSy? hmm?

 

Taaaa - bo ich się nie docenia, dopóki ich sie nie straci :mrgreen: To by tłumaczyło dlateczego mamy tylu przeciwników RS'ów - po prostu jeszcze ich nie mieli :lol:

 

KAMIL mogę mieć w każdej chwili tylko po co jak to mnie się nie podoba :wink: wolę to co mam :-P

 

Żeby nie było OFFa-MIRO dawaj "A" i też będzie git :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, Mira suka już błyszczy ranciwami BBS'ów :mrgreen:

 

Aha - Miro - że niby ja się miałem toczyć 30km/h, buhhahhaha.

 

Pochwal się jak po Twierdzy szalałeś, hahaha.

 

No i robi się najładniejsza e30 coupe w PL.

 

Jest czerń, jest koło, jest MT, czekam na jakiś piec pod maską, trochę cięższy niż m20, to akurat spadnie przód ten 1cm i będzie dla mnie idealnie :twisted:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert_E36, koła to 4x 8,5/17 i oponki 205/40/17

Jacek, MHW z tyłu nie będzie bo mi się nie podobają. High-tech pomalował mi kierunki na czerwono i jest OK. Kierunki i nerka będzie czarna.

A z ta zapier...czką to się zobaczy ale na to trzeba będzie trochę poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...