Skocz do zawartości

[E30] 325i M-Technic2 by Miro


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

Te koła to praktycznie przypadek ze sa u mnie. Zobaczymy jak bedzie się na tym jeździło. nie chce ruszac błotników i jak to wejdzie to zostana. Z przodu bedzie raczej 16x9 bo 17x10 bedzie tragedia z przodu. myślę że kompozycja bedzie w miare utrzymana gdy dam 195/40/16 z przodu i 215/40/17 z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę miec ale te 8,5x17 tak kiszkowato wyglada że wstydzilbym sie chyba to zakrecac do tego auta ;/ juz wole 16x9 założyc

 

Dokładnie, Borbet A bez szerokiego rantu to kupa straszna, a już w 17" to wogóle porażka.

 

9x16 + 10x17 jest super

 

O ile mnie wzrok nie myli to wyglądałoby to tak

 

13.jpg

 

A znienawidzone RS'y będą.... i to wkrótce :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/40x16 i 215/35x17 to praktycznie to samo. 2mm na wysokości opony lub 4 na całej średnicy koła raczej nikt nie zauważy :wink:

 

pozdro

 

:roll: ja kiedyś myślałem podobnie zakłądając na KT1 205/45 a nie 215/40 tylko u mnie było 6mm różnicy w wysokosci :mrgreen::mrgreen: też myślałem że nikt nei zauważy a okazało się inaczej, ale nie żałuję bo pewnie jakbym placki założył to z KT1 zrobiłyby się kwadraty :mrgreen: ale 2 mm to chyba ujdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejżewam że borbety to szybka przejsciówka

 

powiedz mi miro jakie masz odczucia po przesiadce z 328 na 325

jest przepaść? czy to wogóle nie jedzie??

i wogóle w jakiej kondycji masz to m20?

 

Haha - ja Ci powiem jakie ma odczucia.

 

Siedzę w garażu, słychać pisk, prosta gaz opór, pisk, znów gaz opór, pisk -> podjeżdża Miro i taki monolog -> "JA PIEpiiip, ALE MÓÅ, JEBpiiiip WOGÓLE NIE IDZIE. A NA TRASIE CISNĘ SUpiiiip I STOI. WĄSKĄ SZAFĘ ZAMYKAÅEM.... CAÅE SZCZĘŚCIE, ŻE CHOCIAŻ SZPERA JEST..."

 

A silniczek cyka ładnie, dymka nie puszcza i ryczy pięknie jak to m20.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...