Skocz do zawartości

[E30] 325i M-Technic2 by Miro


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

No więc kupiłem sobie 325i od Cyryla z klubu Beemki. Ogólnie miała być wąska coupe ale jak zobaczyłem ją i sie stało ze jest szeroka. Autko ogólnie bardzo zdrowe i ładne ale też salonówka nie jest bo w końcu 20 lat ma. Zdjęcia zapożyczone z czasów Cyryla (chyba się nie pogniewa) ja kupiłem je tylko bez tych kółek bo mam inna wizje co do rolek na tym aucie :D Ma kilka wgniotek które postaram się usunąć bez inwazyjnie w lakier którego poprawiać nie trzeba bo jest naprawdę ładny. Są firmy które się tym zajmują i robią tak ze nic nie widać. Technicznie bardzo mi odpowiada bo nie zauważyłem nic co mógłbym poprawiać. Jedynie moc mi nie odpowiada po przesiadce z m52. Ale może się przyzwyczaję a jeśli nie to coś się wymyśli.

Wnętrze skórka grzane stołki elektryczne szybki obc I, i takie tam. Pomyślałem że tyłek będzie się pocił w lato na czarnej ceracie więc już zakupiłem kompletna klimę od m20. Parę dupereli zrobię i będzie piękna. Już ja o to zadbam :D

beemka2el4.jpg

beemka3so6.jpg

beemka4lu8.jpg

beemka1wg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza świetna :mrgreen:

 

 

Moze to nie każdemu podpasuje ale...szkoda że czarna ,a nie np. biała czy jakiś inny mniej widywany kolorek na MTII :P

 

ma byc bardzo mocno bardzo pieknie i dobrze doposażone

 

No to w pierwszej kolejności trzeba szukać zbiorniczka wyrównującego poziom oleju w silniku :D

 

 

Na razie chyba jeden z najbardziej mega rarytasów w E30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem coupe powinno być na szerokie w MT2

cabrio tylko i wyłącznie wąska

 

Tu się całkowiscie z Tobą zgadzam :!::twisted:

 

Wcale nie-to coś tkwi w detalach i odpowiedniej kompzycji w zależności czy to taka czy to taka czy jeszcze inna :!::!::!:

Trzeba wiedzieć gdzie co można a czego nie można...

 

No i właśnie jestem ciekaw co MIRO poczyni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie daaawno daaaawno temu kiedy to moja jeszcze nie sniła o MT1 nachodziło na wąską coupe w MT2 ale jakos tak wyszło ze trafił sie MT1 i twierdze że może nie jest tak nowocześnie jak z MT2 ale napewno klasycznie i ładnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem takiego zdania ze ladnie zrobiona coupeta w mt1 (np. TORSA) to pełen old school, szeroka jest bardziej "plaskikowa", ale jezeli chodzi o cabrio to tylko WĄSKA :!: juz nie chodzi o to którego m-techa ma zalozonego, Jacka e30 znakomicie odzwierciedla to, że wąska lampa zjebiscie wyglada na m-tech II, a na przyklda byłe Barabusa cabrio, idalnie udowodniło to, ze convertible rownie dobrze wygląda na m-techu jak i bez :twisted: po prostu trzeba mieć wyczucie co do czego pasuje :!: od tyle, zawsze trzeba miec wyczucie dobrego smaku oraz stylu ;) mysle, ze znalazlo by sie wiele podobnych na przykładów - typu Haineken e30 z Poznania,na którym było testowane kilka różnych styli ;)

 

Pozdrawiam wszystkich old-school'owiczów :!:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...