Skocz do zawartości

[E30] 325i M-Technic2 by Miro


Miro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Jako że fotel kierowcy miałem trochę zmęczony wiekiem udało się kupić drugi z bardzo ładną skórką. z dwóch poskłada się jeden ładny i całe wnętrze będzie już sliczne :D

dsc01488x.jpg

 

Jako ciekawostka to te auto 14.05.2011 bedzię wiozło mnie i moja narzeczona do ślubu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.05.2011

 

a nie powinno być "r" w nazwie miesiaca? hehe

 

bedzię wiozło mnie i moja narzeczona do ślubu :D

 

to gratulacje chłopaku....wszystkiego dobrego.

 

A to ukochana Autorka zdjęć :)

 

jak kobieta rozumie taką zajawke u faceta tp juz trzeba sie jej trzymac, bo mało takich egzemplarzy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.05.2011

 

a nie powinno być "r" w nazwie miesiaca? hehe

 

bedzię wiozło mnie i moja narzeczona do ślubu :D

 

to gratulacje chłopaku....wszystkiego dobrego.

 

A to ukochana Autorka zdjęć :)

 

jak kobieta rozumie taką zajawke u faceta tp juz trzeba sie jej trzymac, bo mało takich egzemplarzy hehe

Co do "r" nie jestem przesądny.

A takie kobiety naprawdę żadkością są :) ze świeczką takich szukać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Kierunki to po prostu białe klosze

 

Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach!

Tutaj ten szczegół raczej psuje wizerunek-z racji tego, iż to "allegrowy wyrób" w cenie 50 PLN/komplet więc nie można się niczego spodziewać, po drugie oryginalny (taki jak MHW czy tez popularny FIFT) wygląda zupełnie inaczej, po trzecie do BH to raczej dymiony bardziej by pasował

A tak dla porównania jak powinno to wyglądać:

 

104yi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja kupiłem nowe kierunki kompletne w ASO (sztuka po zniżkach 125zł) i nawet przez chwilę nie pomyślałem, żeby je zostawić, bo szybka jest ory BMW pomarańczka. Są drogie i markowane BMW, ale wcale nie znaczy to, że allegro + allegro nie zrobi lepszego wrażenia. Pomijając już jaką da satysfakcję :mrgreen:

 

e15u.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo śrubki się maluje na czarno-tak dla porównania, u naszego kochanego Wieśka zabieg kierunkowy, no gorszy... :roll:

 

Obrazek

 

a z tego co pamiętam to u wiecha już inne kierunki teraz, i wygląda to teraz lepiej niż na tych białych :)

 

high-tech jak wykąbinowałeś takie ciemnie kierunki ? :-) u mnie wyglądają bardzo podobnie ale ciekawi mnie sposób przyciemnienia ;)

 

ps. Fakt na aucie u Mira lepiej wyglądały by ciemnie dymione co by się nie wyróżniały wśród ciemnego przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...