Skocz do zawartości

[E36]Sterlingsilber Sedan - Future


Future

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Z touringa, który był spożytkowany na swapa zdemontowałem jeszcze tempomat, telefon oraz całą kompletną wiązkę budy, zamówiłem PDC na tył, teraz zdemontowałem drugi kompletny telefon z e38 przedlift w niezłym mrozie w sobotnie popołudnie:

Obrazek

Jak widać cały komplecik po pinach jak zwykło się mówić 8-) Zmarzłem nieźle ale było warto

Jak ma być tempomat to potrzebny pasek licznika z ikoną tempomatu, który ciężko znaleźć więc nie przebierając w środkach licznik z 323ti, ringi zegarów i niezłe szare tło kosztem ekonomizera, dla mnie wygląda świetnie ;) dla porównania wcześniejszy:

Obrazek
Obrazek

Może wskazówki na czerwono?

Obrazek
Ciągle poszukuje grania, wzmacniacz już mam, teraz na celowniku skrzynia do bagażnika w konstrukcji BP, elipsy zamiast fabrycznych głośników w półce oraz jakieś 13 w nogi, oczywiście auto wcześniej będzie wygłuszone. Będzie otwór w grodzi bagażnika i wylot zrobię w podłokietniku kanapy

Obrazek

Mniej więcej tak to będzie wyglądać

Do tego zmieniarka cyfrowa Densiona sprzężona z całym systemem i nie mogę sobie odmówić wejścia USB AUX, z którym będzie trochę zabawy

Obrazek
Obrazek

Podczas demontażu telefonu udało mi się wyrwać przycisk ryflowania drzwi.
Podsumowując zamontujemy elektryczne szyby z tyłu, OBC na fabrycznej oryginalnej wiązce, PDC, telefon na kopycie oraz tempomat sterowany z 10-przyciskowej multifunkcji na kierownicy połączony z radiem(radio oczywiście będzie wyświetlać kontakty z telefonu), zmieniarkę cyfrową Dension z portem USB/AUX, wygłuszenie wnętrza oraz nowe nagłośnienie z wylotem suba w podłokietniku. Poprawione zostaną jeszcze detale i skupimy się na drobnostkach. Wkrótce wrzucę zdjęcia z prac, za które odpowiedzialność bierze Aro :D 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...