Skocz do zawartości

[E39] Matt_GT - 520i - Daily driven.


Matt_GT

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki model radia masz wlozony? I jak to gra? Ma to moc by zagrac jak seria chociaz? System to windows czy android.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie jest to: ES9753A 7" Pure Android 4.2.2

Gra trochę lepiej od serii, ale nie jestem audiofilem :P

Jest to android.

Na koniec: nie polecam tego radia, dotyk już nie działa, ekran przerywa czasem wyświetlanie - czajnis szit. Do tego jest wyprofilowane bardziej pod X5, teraz jest sporo więcej tego do wyboru wyglądem przypominające ori navi.

 

Dzięki za komenty :)

 

30603175610_b0ac1a2bae_b.jpg

 

Śnieg spadł a ja dalej na letnich się kulam. Nie wiem czy przed wyjazdem na Warsaw Moto Show nie zmienię na zimówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania żadnego nie mam. To mój pierwszy gwint. Jeździ się sztywno. Na 19tkach jest dużo sztywniej od jazdy na 18tkach. Kolega myślał że ma twardy gwint u siebie w e46, po przejażdżce ze mną zmienił zdanie [emoji14]

Lubię jak jest sztywne auto więc mi to odpowiada.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zmien na 18 a ja zawine te 19  :-P

Na razie planów sprzedaży nie przewiduję  :mrgreen:

 

Może przez zimę coś podziałam z odnowieniem rotorów i polerką rantów, ale to się wszystko okaże jak będę finansowo stał po nowym roku...

 

A teraz mała aktualizacja galerii:
 
Dziś już nie było żartów, mróz w nocy do -8 stopni, śnieg i lodowisko na drogach... Musze przyznać, że letnie ogumienie nie nadaje się na śnieg i lód :P opony dość szybko się zapchały... Dlatego dziś nastał ten smutny dzień - zmiana obuwia na zimowe. Przytoczę słowa znajomka: "Zima powinna się już skończyć, te felgi wyglądają tragicznie!"
 
30513494093_0b35c2b87f_b.jpg
 
Autko brudne ale przy mrozie w dzień nie chciałem jechać na myjnię, żeby nic mi nie przymarzło przez noc.
Teraz jest sporo niżej, każdy próg zwalniający jest wyzwaniem :P
 
To chyba tyle na ten sezon - see you next year ;)!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Sorry za post pod postem, ale mały update wypada zrobić po tak długim zaniedbaniu :P

Z rzeczy ściśle mechanicznych, zostały poczynione naprawy:

- wymieniony alternator - w moim skończyły się szczotki,

- wymieniona maglownica - ciekła z jednej strony, więc musem było to ogarnąć,

- przód łączniki stabilizatora, 3 para w ciągu 4 lat,

- tył tuleje pływające,

- tył wahacze proste - luz na sworzniach,

- hamulce tył, wpadły nacinane i wiercone Mikoda GT z klockami EBC Ultimax 2, oczywiście wraz z nowymi szczękami i osprzętem do tego,

Z rzeczy estetycznych było tak:

33862397792_6445ec365c_b.jpg

A później tak (oprócz nowych wgniotek, odprysków, rys):

33176417974_292b5f9e6b_b.jpg

 

Wpadła dokładka ala Hamann. Z wyglądu jestem mega zadowolony. Przez jakiś czas byłem zmuszony jeździć bez dokładki, którą połamałem - przód wygląda wtedy zbyt łagodnie - kwestia przyzwyczajenia i gustu oczywiście.

 

34954148385_bd6c50637d_b.jpg

34790297592_cfe40d6308_b.jpg

35179113063_d2fdf49a85_b.jpg

35948036256_6ea8fc71a0_b.jpg

37359275200_afa6411029_b.jpg

 

W sierpniu zostały przemalowane rotory, kolor to czarny chrom. Renowacjafelg.pl zrobiła mega robotę, wyszło lepiej niż myślałem. Na lakier położony wosk ArtDeShine Kotsos - mega odpycha wodę, szkoda tylko że jest tak mało trwały.

36947300373_d0732c5c19_b.jpg

23764938378_5b192dc34b_b.jpg

37569252846_be8b80a634_b.jpg

 

Jestem po przeprowadzce i w poszukiwaniu pracy w Niemczech, więc z modów na jakiś czas pewnie nic nie wpadnie, jeśli w ogóle. Jedyne co przybędzie to kilometry na liczniku, których już jest 355 tysięcy. Auto używane na co dzień, nie oszczędzane i niestety - niedopieszczone tak jakbym chciał, ale szkoda mi więcej kasy na dbanie o lakier z myślą o tym, że parkuje pod chmurką. Taki daily beater nie trzymany pod kocem :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Viruss napisał:

Panie fura baja :-D Patrząc sie na twoja fure to aż chce sie wyjść z domu w deszcz i modzić swoja :-P powiedz ta mikoda daje rade?  

Tarcze przód mam już od ponad 3 lat, przejechane grubo ponad 20 tyś. km i zero bicia czy jakiegoś innego problemu. Jak na małe tarcze hamuje wzorowo (nie ma co porównywać do większych hebli oczywiście). Wraz z klockami EBC Ultimax 2 tworzą niezły duet, nie pylą przesadnie mocno i jest to jasny pył, lekko brązowy nalot na rantach zostaje. Jestem zadowolony z relacji cena-jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Viruss napisał:

a no to elegancko, przymierzałem się do nich ale to słyszałem opinie od ludzi których kolega kolegi gdzieś kiedyś słyszał ze po 5 tysiącach się gną. dzieki za odp teraz może sie przekonam by je potestowac :D 

 

Miałem kiedyś przez chwilę szybkoprędkiego opla... :D i na mikodach z klockami EBC green stuff zrobiłem parę tys km, nic się nie pogięło, a były katowane jak cholera. Co prawda auto ważyło z 890kg po paru operacjach, ale nie było abs, koła nieraz stawały dęba, łapa też ciągle była zaciągana itd i nic. Jedynie nalot rdzawy pojawiał się po najmniejszym kontakcie z wodą, co estetycznie nie wygląda.

 

I przywitaj się gdzie trzeba kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...