Skocz do zawartości
Młody92

[E36] BMW M3 3.2 Coupe Estoril Blue - Młody92

Polecane posty

Co tu dużo pisać nie sprzedawać pod kocem chować i następne pokolenie jeszcze będzie śmigać...

Piękne auto coraz mniej ich jest  w dobrym stanie,a ceny szybują jak nie wiem co...pozdro

P.s.Ja bym jeszcze pomalował pokrywe bo coś lakier schodzi albo mi się wydaję....Piona

Dnia 13.03.2018 o 23:46, dober napisał:

Wrzuć jakiś filmik z wydechem :) 

Proszę :)

23 godziny temu, Bobson napisał:

Co tu dużo pisać nie sprzedawać pod kocem chować i następne pokolenie jeszcze będzie śmigać...

Piękne auto coraz mniej ich jest  w dobrym stanie,a ceny szybują jak nie wiem co...pozdro

P.s.Ja bym jeszcze pomalował pokrywe bo coś lakier schodzi albo mi się wydaję....Piona

Nie wydaje Ci się, będę musiał się tym zająć bo trochę razi po oczach. Pokrywa była ładnie polakierowana na nowo i mega dobrze się trzymała, podczas wymiany panewek i jak wszystko inne było czyszczone, to poschodziło. Nie wiem jak to się stało :D
Pozdro :)

zawsze była piekna! kazde e36 jest piekne jak nie jest upodlone .. tu mamy do czynienia z M wiec nie ma o czym nawet gadac dał bym tu tylko rotory z ACS albo Hartge i koniec ! 

Młody jak masz sprzedac e36 i kupic e92 m3 to poczekaj i kup e92 m ale zeby zostało tez w garazu e36 bo bedziesz troche żałował !!!

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Młody jak masz sprzedac e36 i kupic e92 m3 to poczekaj i kup e92 m ale zeby zostało tez w garazu e36 bo bedziesz troche żałował !!!

Ciekawe czego :razz: e92 tez mozesz po mnie wziac :-D

16 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

zawsze była piekna! kazde e36 jest piekne jak nie jest upodlone .. tu mamy do czynienia z M wiec nie ma o czym nawet gadac dał bym tu tylko rotory z ACS albo Hartge i koniec ! 

Dokładnie, zgadzam się w 100% :) ACS, Hartge, Futura w takiej kolejności widzi mi się koło w tym aucie. Powoli zacząłem się rozglądać w wolnym czasie ale ciężki temat, bo jak już coś znajdę dobrego to nie chcą sprzedać :D
Jeśli chodzi o E36 to pewnie bym żałował i każdy mi to mówi, bo w sumie te auta są już na wyginięciu, a co mówić z nowym wnętrzem itd... ale z drugiej strony chodzi mi po głowie coś nowszego, właśnie E92 z DKG :D  ale to wiesz plany planami narazie wszystko zostaje po staremu :)
Pozdro!

15 godzin temu, patryczken16 napisał:

Ciekawe czego :razz: e92 tez mozesz po mnie wziac :-D

Będę pamiętał :D:D:D

Czego moze zalowac po przesiadce z e36 m3 na e92 m3?

Nie znam ani jednego przykladu w ktorym e36 bedzie fajniejsze od e92,no chyba ze cena czesci,ale z tym trzeba sie liczyc.

Wiadomo kebab fajny,ale to dinozaur,pierwsza przejazdzka e92 i odechce sie e36 - jesli chodzi o jazde/wyglad/komfort

Oczywsicie to moje zdanie,bylego posiadacza e36 m3.

Nie mowie tu o wartosci auta,e36 nabiera wiadomo,ale przy zakupie e92 tez nie ma w czym wybierac i dobre modele stoja drogo.. :razz:

Najlepiej miec dwa,wiadomo,mimo to moim zdaniem nie ma czego zalowac po przesiadce na e9x m3

2 godziny temu, patryczken16 napisał:

Czego moze zalowac po przesiadce z e36 m3 na e92 m3?

Nie znam ani jednego przykladu w ktorym e36 bedzie fajniejsze od e92,no chyba ze cena czesci,ale z tym trzeba sie liczyc.

Wiadomo kebab fajny,ale to dinozaur,pierwsza przejazdzka e92 i odechce sie e36 - jesli chodzi o jazde/wyglad/komfort

Oczywsicie to moje zdanie,bylego posiadacza e36 m3.

Nie mowie tu o wartosci auta,e36 nabiera wiadomo,ale przy zakupie e92 tez nie ma w czym wybierac i dobre modele stoja drogo.. :razz:

Najlepiej miec dwa,wiadomo,mimo to moim zdaniem nie ma czego zalowac po przesiadce na e9x m3

Właśnie dlatego tez myślę nad e92. Jedynie co mnie przeraża to panewki, które po 80tys km wyglądają tragicznie w porównaniu do e36... auto za tyle hajsu i takie rzeczy... ciekawe jak z innymi rzeczami

5 godzin temu, Młody92 napisał:

Właśnie dlatego tez myślę nad e92. Jedynie co mnie przeraża to panewki, które po 80tys km wyglądają tragicznie w porównaniu do e36... auto za tyle hajsu i takie rzeczy... ciekawe jak z innymi rzeczami

hmm w E36 co ile panewki warto było przeglądnąć ? 200 tyś ?

w E46 co 120 tyś

w E92 co 80 tyś ...

to w M4 wymiana panewek co 30 tyś razem z olejem ? 

inaczej .. e36 ma swój klimat swoj styl mimo tylu lat auto wyglada naprawde dobrze i jezdzi tak jak kierowca chce i ile potrafi to samo mozna powiedziec ze e30 jest z przed epoko po lodowcowej ... 

gdybym miał sprzedać swojego zołtka i kupic e92 nigdy bym tego nie zrobił kazde auto ma swój klimat. E9x to auto które jest napchane elektronika nie prawda takie czasy wszystko poszło do przodu ale nie mowie ze jest złe mam e 90 mam e92 i sa super robia wrazenie ale jak chcesz wygody kup sobie 5 er albo 7 er i zostaw serie tyle odemnie 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.