Skocz do zawartości
Młody92

[E36] BMW M3 3.2 Coupe Estoril Blue - Młody92

Polecane posty

jak dla mnie to teraz jest idealnie. w ogole e36 w tym kolorze sztos.  według mnie czołówka najładniejszych lakierów w e36! gratuluje jej :)

38 minut temu, MOMI napisał:

Ja bym założył jakąś masywniejszą oponę na tył bo ten naleśnik na ostatnich zdjęciach wygląda słabo...
Poza tym sztos!  pzdr

Standardowo, 225/35 na 10j. Chciałem i dalej bym chciał 245/35 ale boje się że będzie przycierać... Wcześniej było też 225/35 tylko że Goodyear i przycierało często :/
Z tego co kojarzę, to Ty miałeś 245/35 na 10j i chyba też Hankook evo2, czy coś pomieszałem?

3 minuty temu, beny130488 napisał:

Skoro 225/35 przycierało to na 245/35 będzie darło jak złe. Myślę, że w e36 17" wygląda najlepiej na mięsistej oponie. U mnie 215/40 i 245/35. Wiem brudne i brak gleby.

Niekoniecznie, bo ten goodyear 225/35 który był wcześniej wyglądał gorzej niz 245/35 hankook. Opona oponie nie równa. Teraz jest hankook i nie ma opcji o przycieraniu i mozliwe ze 245/35 tez hankooka mógłby się sprawdzić 

2 godziny temu, Młody92 napisał:

Niekoniecznie, bo ten goodyear 225/35 który był wcześniej wyglądał gorzej niz 245/35 hankook. Opona oponie nie równa. Teraz jest hankook i nie ma opcji o przycieraniu i mozliwe ze 245/35 tez hankooka mógłby się sprawdzić 

Też mnie to ciekawi, chętnie bym coś wyższego/ bardziej wypelniajacego nadkola założył

Dokładnie ja mam Hankooki 245/35 zarówno na 10, jak i na 10.5 calach tylko u mnie et felg jest wyższe... Pozdro 

No i dobra zrobię tak, że przód niech sobie tak siedzi, bo w sumie jest ok, a tył dam trochę niżej ale dosłownie delikatnie tak żeby nie wyszedł niżej od przodu, bo lubię kiedy tył jest wyżej czyli tzw. klin :D
Pozdrooo!

10 minut temu, MOMI napisał:

Dokładnie ja mam Hankooki 245/35 zarówno na 10, jak i na 10.5 calach tylko u mnie et felg jest wyższe... Pozdro 

Tak właśnie mi się coś kojarzyło :) Pamiętasz może et na tych 10?

Dobra EMA ;) Osobiście nie dokładał bym żadnych GT Classów itd , miom zdaniem M3 e36 najlepiej wygląda poprostu na ładnej feldze i lekkiej glebie , koks fura :)

Dnia 3.02.2018 o 09:13, MOMI napisał:

Ok 30

No to spora różnica. Na wiosnę może przymierzę ale czarno to widzę :D 

Dzięki za info :)

Pozdro

Na dniach będę zmieniał olej i mam w planie przejść na Millersa, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym olejem? Interesują mnie opinie osób, które mają lub mieli ten olej, ma sporo pozytywnych opinii, lecz z drugiej strony zastanawia mnie po czym ludzie to stwierdzają że on taki super.
Obecnie mam zalany Valvoline VR1, wcześniej był Liqui Molly i uważam, że na Valvoline silnik pracuje lepiej. Od zawsze do aut lałem Valvoline i zawsze byłem zadowolony więc nie wiem, czy jest sens zmieniać.

Pewnie stwierdzają po tym co Ty, że silnik lepiej pracuje ;)

Ja tam nie wierze  w te wszystkie bajki o olejach i ich cudownych właściwościach, jedynie w częstą wymianę. Sam jeżdżę na olejach klasy premium dla lepszego samopoczucia i wymieniam co 5-7tyś. Jeździłem na LM, Motulu, Penrite i nie widzę żadnej różnicy, jedynie może w ilości dolewek ale to marginalne wartości.

3 godziny temu, hubi napisał:

Ale skucha zdjęcie H/K z pękniętą obudową.  Rozpórkę M3 Gt bym tu widział

a no niestety pękła sobie :-P teraz podkleiłem i prawie nie widać :D
to jest carbonowa rozpórka Wiechersa - w życiu jej nie zmienię :)

40 minut temu, dyziux666x napisał:

Dyfuzor masz z prawej strony przyciety?  ;)

No coś Ty :P jedynie z lewej strony jest delikatnie przytopiony od wydechu - normalka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.