Skocz do zawartości

[e46] >Clubsport< EstorilBlau by Songo_


Songo_

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem to ze jest taka oryginalna i inna niż setki eMpakietowych czy coraz popularniejszych klap CSL czyni ją atrakcyjną.

Åadna czy nie jest cechą charakterystyczną limitowanego Clubsport. Równie dobrze możnaby zamienić zderzak Alpiny na eMkowy bo przecież alpinowski du** nie urywa, a jednak nikt tego nie robi bo to charakterystyczny unikatowy element pakietu. Mozna mieć limitowane ori albo wash&go.

My tu gadu-gadu, a decyzja i tak należy do Songo :)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to ze jest taka oryginalna i inna niż setki eMpakietowych czy coraz popularniejszych klap CSL czyni ją atrakcyjną.

Åadna czy nie jest cechą charakterystyczną limitowanego Clubsport. Równie dobrze możnaby zamienić zderzak Alpiny na eMkowy bo przecież alpinowski du** nie urywa, a jednak nikt tego nie robi bo to charakterystyczny unikatowy element pakietu. Mozna mieć limitowane ori albo wash&go.

My tu gadu-gadu, a decyzja i tak należy do Songo :)

Pozdr

a moim zdaniem...a raczej to fakt - mając na uwadze Twoje słowa, że prezentujesz coraz popularniejsze podejście "byle inaczej niż wszyscy" gubiąc to, że coś jest po prostu paskudne. ten spojler jest paskudny. zderzak alpiny nie jest paskudny, du** nie urywa ale jest ładniejszy niż oem - a klapa bez jakiejkolwiek lotki jest lepsza niż z tym paskudztwem. i nic nie czyni jej atrakcyjną - rzadkość też nie - jest ochydna, a Ty starasz się jej rzadkością dodać czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem...a raczej to fakt - mając na uwadze Twoje słowa, że prezentujesz coraz popularniejsze podejście "byle inaczej niż wszyscy" gubiąc to, że coś jest po prostu paskudne. ten spojler jest paskudny. zderzak alpiny nie jest paskudny, du** nie urywa ale jest ładniejszy niż oem - a klapa bez jakiejkolwiek lotki jest lepsza niż z tym paskudztwem. i nic nie czyni jej atrakcyjną - rzadkość też nie - jest ochydna, a Ty starasz się jej rzadkością dodać czegoś.

Ja nie twierdzę że ona jest wybitnie piękna,lecz nie sciagnalbym jej. O gustach się nie dyskutuje choć w tym przypadku nie o gust tu chodzi. Podobnie rzecz ma się z lotką GT Class, dla jednych rarytas dla innych przejaw agrotuningu. Jest mnóstwo rarytasow, o których "Kowalski" powie wiocha np zestaw aerodynamiczny do E9 CSL.

Twierdzisz ze zderzak Alpiny jest ładniejszy niż eM-pakowy??? Gdyby tak, byłby na większości e36 czy e46, a jednak to oryginały czy podrabiance eMkowych lądują na autach mimo że nie ma ich w VIN-ie :)

Tak ja lubię coś innego niż mają wszyscy, a Ty widoczne lubisz kopie-kopii. Ale jeszcze bardziej jestem zwolennikiem utrzymywania limitowanych wersji w oryginale, a nie poprawiania fabryki. Żeby mieć coś oryginalnego-nietypowego trzeba nie bać się opinii ogółu, żeby mieć to co wszyscy nie trzeba specjalnego wysiłku.

Oczywiście jak na każdym forum, nie we wszystkim musimy się zgadzać i na sile przekonywać do swoich racji, a konstruktywna krytyka może pozostać wskazówką , grunt ze się szanujemy.

Pozdrawiam

P.s.

"Módlmy się" żeby Kujon Putin Syndykatu nie stwierdził że Futury i RS-y są BE, bo niektórzy się na linę targną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak strona w temacie, czy spoiler jest ładny, czy nie :mrgreen: TheStige31 ma racje. Jest to clubsport i tak powinno pozostać, a tak w ogolę widziałem na żywo i np. mi się podoba :-P  Lepiej wygląda niż na fotkach no i z tego co gadałem z Songiem, to spoiler zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zdecydowanie popieram zdanie TheStige31  piwo

mi się ta lotka podoba, uważam że świetnie pasuje do dokładek przedniego zderzaka

poza tym kocham e46 i szanuję rzadkie wersje :)

 

dla porównania klapy z moich poprzednich e46 i wiecej zdjęć lotki Clubsporta 

Alpina 

 

7a2ff2360ef8697187f977b24f43.jpg

CSL na 330

23ecf25ef4ab2254e4a4afd875b61e.jpg

 

i Clubsport

 

a884d4da738d9f605acb7f6cef1a6e0.jpg

d5e020064f85a1505c00319bd2b.jpg

e914a5edb00d18759c62a02c40c2.jpg

b9abe016fd11954eb7d8b943359f.jpg

w tle gruz bez zadnego spoilera ;)

 

jest po prostu inna, rzadka, czymś musieli Clubsporta wyróżnić : spoiler, dokładki, listwy i tapicerka   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest po prostu inna, rzadka, czymś musieli Clubsporta wyróżnić : spoiler, dokładki, listwy i tapicerka :)

Z tego co wyczytałem została "odchudzona"

O 20kg przez pozbawienie kilku wygluszen między innymi maski żeby uzyskać "wyraziste doznania dźwiękowe jednostki napędowej" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe felgi???

tak, 

 

BBS RK 8,5j przód 10j tył

 

wziąłem je na przymiarkę bo tez nie byłem przekonany co do białego ale wg mnie dobrze siadło i tak zostało :) 

ale docelowo szukam czegoś z rantem 

 

 

a nie dało się posadzić tego samochodu bez tych przesadnych kątów z przodu, które są większe jak z tyłu ? 

 

kąty przód i tył są takie same, 

przód jest trochę szerzej osadzony wiec może dlatego miałeś takie wrażenie

tył wymaga 0,5cm dystansu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu to mówię... Ale jak zobaczyłem zdjęcie przodu to mówię sobie: TE FELGI W OGÓLE TU NIE PASUJĄ... Ale jak zobaczyłem tył to z tą lotką, która do tej pory powodowała u mnie odruchy wymiotne...

 

8ac2c04611fd3fa80221f072437.jpg

 

jest na prawdę dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...