Skocz do zawartości

[e46] >Clubsport< EstorilBlau by Songo_


Songo_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o E46 Clubsport to wychodził tylko w trzech kolorach: Estoril Blue, Carbon Black, Velvet Blue więc nie można powiedzieć że Estoril był "rzadki"  , co oczywiście nie ujmuje nic temu egzemplarzowi. Czekam na fotki wnętrza . Gratulacje 

to jakiego ja miałem rarytasa, skoro z vinu był clubsport w titansilber :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu szkoda alpiny ale widze ze konkretny nastepca Ci sie trafił

troche szkoda ale Clubsport to też rzadka wersja, do tego ciekawszy kolor i w sumie to zawsze bardziej mi sie podobały coupe  

 

Świetny kolor, i pakiet tez fajny ale napisz cos więcej i jakie plany?

 

Pozdro

thx ;) plany? gwint juz założony szerokie koło tez, powoli uzupełnię galerię ;) 

 

LHD z vinu czy przekładka?

 

pozdro

żadna przekładka ! kupiona od pierwszego i jedynego właściciela w niemczech ! :) 

 

Jeśli chodzi o Esl46 Clubsport to wychodził tylko w trzech kolorach: Estoril Blue, Carbon Black, Velvet Blue więc nie można powiedzieć że Estoril był "rzadki"  , co oczywiście nie ujmuje nic temu egzemplarzowi. Czekam na fotki wnętrza . Gratulacje 

miałem na mysli to że bardzo mało jest e46 w tym kolorze 

 

Ciekawy egzemplarz.

Jedynie lotka zawsze mi nie podchodzi 

a mi się podoba ;) mniej oklepana niż mała m-pakowa czy coraz bardziej powszechna klapa csl ;) 

 

nie brakuje mocy po Alpinie?

w Alpinie brakowalo mi gleby :) 

 

Maniak e46 hehehe auto ciekawe jak zawsze u ciebie, wrzucaj resztę fotek i pochwal się nowymi felgami... CyckiDresyB.... 

coś w tym jest to juz moja siódma e46... :) i ta wg mnie najładniejsza ;) 

 

smacznie wygląda, gratuluję zakupu 

thx ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...