Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale to musi być uczucie odświeżać każdy detal. Dziwnie to brzmi ale mi tyle pozytywnych emocji sprawia takie oglądanie odrestaurowania każdego elementu a co dopiero Tobie...

Cały smak tkwi właśnie w odświeżaniu po kolei tych wszystkich elementów i dbaniu o każdy szczegół. To jest wg mnie prawdziwa pasja, w 100% , bez udawania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowo Panowie ;)

Uważam, że dbanie o detale przy klasyku to obowiązek, a efekty przy takich detalach sprawiają dużą frajdę i stanowią świetną odskocznie od mojej codzienności działania przy dzisiejszej motoryzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Zamiast składać juz dawno zaczęte klocki i cieszyć się jazdą to ja dalej rozkładam... W planach od dawna było ogarnięcie przedniego zawieszenia z racji luzów i wypracowania gumowych tulei. Oczywiście nie mogłem tylko na tym przystać i prócz wymiany, regeneracji elementów, biorę sie za lakierowanie, cynkowanie, regeneracje zacisków, dorobienie oplotu, regeneracje przekładni i na customowym gwincie mam nadzieje poprzestanę... ;]

Kilka szpiegowskich fotek z 3 wolnych godzin ;)

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Ostatnio wpadł do mnie rownież kolega zając się "plywajacymi" tylnymi błotnikami i po ok 15h udało się je poprawić o jakies 90% co jest dla mńie na dzien dzisiejszy bardzo dużo SUPER (resztę poprawi w przyszłości lakiernik)

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dobra robota, choć nie myslałeś o przeszczepie jakis lepszych hamulców nie te z poprzedniego wieku ? ;)

 

Hamulce są juz po delikatnej modyfikacji ponieważ są z e21 323 pod tarcze wentylowaną ktorej nigdy nie było w 02.

Teraz pedał napewno znacznie się poprawi i myśle, że zbędna będzie wymiana na większe ponieważ auto waży 900kg, z tyłu są bębny a ze względu na wizualne "wow" nie widzę sensu tego robić. Mam nadzieje, że w niedługim czasie sprawdzę ich efektywność, jak będzie niewystarczająca to mam juz na to pomysł :q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...