Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Zasługuje na coś lepszego...

Nie masz pojęcia o tym co mówisz... Znalezienie tego rozmiaru z rantem ochronnym i takim ułożeniem by wyglądał dobrze na naciągu graniczy z cudem. Przednich szukałem prawie miesiąc czasu ponieważ nie te rozmiary w 99% nie posiadają rantów ochronnych.

Po bardzo dużej kombinacji z szerokościami, osadzeniami i oponami w mojej ex 7, myślałem, ze 15" będzie nad wyrost łatwe, a bawiłem sie z tym zestawem 3 miesiące by spasować to jak najlepiej z 02ką.

Ps. Roadstone to mało znana marka, a guma bardzo miękka, cicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tuż przed śniegami udało mi się pojechać na pewne pomiary do starszego pana z Wołomina i po drodze złapać pare przystanków na ostanie wypociny z kalkulatora w tym roku :)

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

image upload with preview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabol jak się jeździ takim małym autem po e38?

 

 

Ciekawe auto. No i takich na zlotach jest bardzo mało, albo wcale. Więc jest pole do popisu żeby pokazać jak takie auto powinno wyglądać.

02ką mimo wielu jeszcze jej niuansów jeździ się bardzo fajnie. Czuć poprzednią epokę jakiej nie zazna się w naszych dzisiejszych autach i za to ją kocham ;) 02ka czesto zadziwia mnie prostotą wykonania ktore dzieki dbr materiałom jest niezawodne, a jej świetne wyważenie przekłada się na rewelacyjne doznania w każdym kilometrze :q

E38 jest moim zdaniem ostatnią tak dobrze pod wieloma detalami zrobioną Beemką, i na szczęście nie odzwyczaje się od niej ponieważ poruszam się tymi autami na codzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Na odbudowę tak starego auta to trzeba brać kredyt hipoteczny:P :Po raz kolejny przecierasz szlaki.

Przecieranie szlaków jest to czesto droga przez mękę, ale sukces wszystko wynagradza a banana na gębie przy dzisiejszych autach takiego nie doświadczymy... ;)

 

Scythe, zdjęcia banglają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już git.

 

Jesteś pozytywnym zboczencem. Ostatnio było w mojej miescinie 2002 na sprzedaż w smerfnym kolorze, momentami miałem ochotę wszystko sprzedać i je zabrać i robić.. nie mam aż tyle nerwów.

 

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odbudowę takiego auto nie wystarczy tylko auto i pieniądze, trzeba jeszcze mieć miejsce do roboty, czas i szczęście oraz wytrwałość w wyszukiwaniu niektórych (albo i większości) części.

Tym bardziej należy się szacunek a banan po dobrze zrobionej robocie wcale nie dziwi.

Zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już git.

Jesteś pozytywnym zboczencem. Ostatnio było w mojej miescinie 2002 na sprzedaż w smerfnym kolorze, momentami miałem ochotę wszystko sprzedać i je zabrać i robić.. nie mam aż tyle nerwów.

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Była faktycznie, lecz 1502 Fjord w dość ciekawym stanie i poszła do kolegi z Rembertowa k. Wawy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...