Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdzie Ci w to nadkole 17', czy Hartge występowały w mniejszych rozmiarach?

vivek mi podsunął pomysł że oz turbo by tu siadło bardzo ładnie... hmmm pomyśl :)

Były plany o turbo, nawet przymierzałem takowe 15" lecz rotor ma kiepskie osadzenie i przy ori nadkolach tylko vagowskie rozmiary rantów by wyszły.

Tu z nadkolami

od ala turbo dopiero jakis większy rant możemy znaleźć rantu, ale felga uważam zablokowana tylko do vaga.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

adult image

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach tylko budżet jest ograniczeniem, customa da się zrobić jakiegokolwiek chcesz, tak że wybrać rotor i jechać z tematem, ja do siebie też robię (a właściwie kolega robi) na bazie pewnych szprychowych piętnastek  :)

Według mnie jednak, 17" to dużo za dużo do tego auta.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał czegoś w kierunku BBS Rennsport lub Gotti... oczywiście z epoki tej E10.

Wiadomo że łatwo sobie mówić a co innego coś takowego znaleźć, ale na pewno

byłby szał :) Podsumowując: koło musi byc równie niespotykane jak samo auto ;)

Przykłady: http://www.engels-rennsport.de/pics/felgen/engels004_02_gr.jpg

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/e15/10848156_100703530270494_1645824367_n.jpg

 

 

Te chromowane obramowania tylnych lamp są wykonane ze ZnAl- u, czy może z jakiegoś 'normalnego' materiału?

Pytam bo widzę że mimo tylu lat są wciąż w zadziwiająco dobrej kondycji, podczas gdy w nowszych modelach elementy te często paskudnie korodują ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felg szukałem kilka miesięcy by trafić coś rzeczywiście unikalnego, lecz trafić coś w 15" z ciekawym rotorem i jeszcze z dobrym jego osadzeniem (by móc zmieścić wiecej rantu) równa się z códem...

 

Tylne ramki lamp chyba są ze znalu. Korozji na nich nie ma, tylko małe czarne plamki zaatakowały je całościowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...