Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, marcin_UK napisał:

Korki oleju są stalowe? Najpierw miałem że chromowałeś, ale teraz widzę, że na jednym zdjęciu jest chyba pół na pół. Da się stalowe tak ładnie wypolerować?

Korka oleju nie robiłem pół na pół. Tak zrobiłem z korkiem wlewu benzyny ktorego zewn część jest z kwasówki. 

Korek oleju jest stalowy (oryginalnie w ocynku) i został pochromowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Sezon już rozpoczęty, a ja nadrabiam jeszcze wczesno zimowe zaniedbanie w temacie ;)
Po zakupie kilku internetowych super delikatnych pokrowców i ich zwróceniu postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce... Kupiłem 15mb delikatnego materiału i zatrudniłem krawcową. Po miesiącu roboty i wielu przymiarkach pokrowiec skrojony idealnie :D
image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image hosting

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

picture hosting


Kolejne elementy wnętrza zmieniły nieco swój wygląd wzorowane w/g mojej fanaberii, tj. zewnętrzny kolor auta i wzór dekorów ALPINA:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał wybierałem spośród setki dostępnych w hurtowni tkanin i wybrałem: "tego pan mi daj" :D

Material miał byc przede wszystkim delikatny od wewnątrz i bardziej śliski po zewnątrz by nie chwytał kurzu i taki tez jest. Służy tylko do wewnątrz jako okrycie/ochrona przy kurzem, chemią itp panującymi mi w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NAJEMNIK napisał:

A może podaj cenę za metr żeby wiedzieć na której półce w sklepie szukać…

Za 15mb płaciłem 170zł. Szukając podobnego materiału trzeba mieć wyczulone macki palców a nie portfel ponieważ dbr krawcowa i tak weźmie 3x tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KUJON napisał:

auto mega, ale ten kondon na nim mnie odraża, bez względu z czego by nie był jest to dla mnie niczym ubieranie pod domu Natalii Siwiec w islamską burkę gdzie tylko oczy widać.... 

Tylko czekałem na Twoją negatywną odp. w/g kondoma...

Auto jest ze mną w warsztacie w każdy dzień i gdyby nie jego ochrona przed kurzem a przede szystkich wszechobecną chemią na ktorej opieram wiele codziennych prac to częśc lakieru a takze alu ranty wyglądałyby jak u tego co przez granice gnał by ją pożegnać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 27 sierpnia 2018 o 20:54, RecklessChild napisał:

Gdzie można zrobić tego typu manewry z dekorami? To jest malowane? Świetne jak i całe auto ;)

Zdecydowałem sie na Hydrografike z powodu zachowania jednolitego wzoru na wszystkich elementach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29 sierpnia 2018 o 23:23, goryl napisał:

przyjacielu, chciałem sobie sprawić frajdę czytając cały Twój temat ale niestety oprócz wspaniałych tekstów niestety brak obrazków :) ...zaradziłbyś coś na to ...przynajmniej wrzuć jakieś foty bez "kocyka" :)

Młody, musze nad tym popracować :( Nie mam pojęcia dlaczego wygasły. Zajrzyj na mojego FB (Krzysztof GRABOL). Tam jest otwarta obszerna galeria poświęcona '02ce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...