Skocz do zawartości

VeronaLowClassic'02ti by grabol


grabol

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, ale moja nie jest w takim super stanie jak to wielu z Was się wydaje, ale biorę poprawkę na to, że ma ono prawie 50 lat i muszę mu jeszcze kilka lat poświecić by naprostować wiele wad.

Troche czesci posiadam także zapraszam bądź chętnie przyjmę kolejną gdyby Wam chęci odeszły... :q

. Na brak chęci raczej bym nie liczył :) mimo wszystko masz wspaniały egzemplarz i tego nie da się ukryć :) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna pierdoła która miała zając chwile ponieważ zdawało się, że wymaga tylko dbr czyszczenia i wypolerowania, a skończyło się jak zwykle i dopiero 3 tygodnie pózniej udało się osiągnąć prawidłowy efekt SUPER

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Listewka pomiędzy lampami i zderzak również wymagały poświecenia "chwili" czasu ;]

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabol stary wyjadaczu rozpyerdalasz system na dobranoc. Uwielbiam zaglądać do Twojej galerii.

Niech się inni obrażają, ale dla mnie to galeria nr 1 na tym forum !!

Dzieki za miło słowo Cycu, ale nie pitol, że to namber łan! - ja bym postawił na jakiegoś kebaba... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie obszerna fotorelacja z regeneracji kierunkowskazów którego brakuje na zdjęciu?

Z tą dokładka jeszcze większy kozak niż do tej pory :)

Pozdro.

Dzieki :)

Fotorelejszyn będzie obszerny :D

Polerowanie, napylenie odbłyśników i zainstalowanie dwuwłóknowych żarówek dla uzyskania side marker US ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kierunkowskazy dostały nowe odbłyśniki oraz dwuwłóknowe żarówki do osiągnięcia sidemarkerów.

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Czas przyszedł by zając się paroma elementami tylnego zawieszenia. Od dawna planowałem zmienić dyfer z 4.10 na prawidłowy 3,64 dedykowany do b20. Po znalezieniu prawidłowego uznałem, że prucz odnowienia go wizualnie, dostanie nowe uszczelnienia i szpere 25% :D

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...